SGK 400 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Alımı Tercihleri Başladı

Sosyal Güvenlik Kurumu 400 memur alımı için tercihler başladı. SGK sosyal güvenlik denetmen yardımcısı alımı tercih kılavuzu için tıklayınız.

32609
Daha Fazla Göster

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 400 memur alımı hakkında duyuru yayınlandı. 2017 yılının başında yayınlanan ilan ve 6 Haziran 2017 tarihinde açıklanan sözlü sınav sonuçları kapsamında SGK’ya sosyal güvenlik denetmen yardımcısı alımı tercihleri başladı. SGK 400 memur alımı tercihleri ve atamayla ilgili detaylar tercih kılavuzunda belirtildi. Tercih kılavuzuna aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

SGK 400 sosyal güvenlik denetmen yardımcısı kamu personeli alımı giriş sınavını kazanan adaylar, 11 Temmuz ile 17 Temmuz 2017 tarihleri arasında tercihlerini yapacaklar. Bu kapsamda kılavuzda ekte verilen illere ve kadrolara tercihler alınacak. Elektronik ortamda yapılacak tercihler sonucunda atamalar yapılacak. Adayların en fazla 20 tercih hakları bulunuyor.

Sosyal güvenlik denetmen yardımcısı adayları tercihlerini, kılavuzda belirtilen internet adresinde yer alan Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Atama, Tercih ve Bilgi Formunu KPSS puan türlerine göre durumlarına uygun şekilde doldurarak yapabilecekler. Bu form Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı 5. kat 522 veya 524 nolu odaya elden veya posta yolu ile teslim edilecek. SGK 400 memur alımı tercih kılavuzu için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
SGK 400 Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı Alımı Tercihleri Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!