1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. ENGELLİ PERSONEL ALIMI

  4. SGK Kamu İşçisi Personel Alımı Atama Duyusu
SGK Kamu İşçisi Personel Alımı Atama Duyusu

SGK Kamu İşçisi Personel Alımı Atama Duyusu

SGK engelli, eski hükümlü ve terörle mücadele kanunu kapsamından yararlanarak sürekli işçi kadrolarına yerleştirme sonuçlarına göre atanmaya hak kazanan adaylara ilişkin duyuru yayımladı. Personel atama belgeleri için tıklayınız.

A+A-

Sosyal Güvenlik Kurumu “SGK” Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından engelli ve eski hükümlü sürekli işçi kadrosu için Sosyal Güvenlik Kurumu SGK teşkilatı boş kadrolarına yerleştirilen asil olarak yerleştirilen adaylar, aşağıdaki belgeler ile birlikte en geç 30 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar Ziyabey Cad. No: 6 Kat:5 PK.06520 Balgat/ANKARA adresinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Z-27 No'lu odaya elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı SGK Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından Sürekli İşçi Kadrosunda Çalıştırılmak Üzere Engelli-Eski Hükümlü/TMY Personel Alımı Hakkında Duyuru yayımlandı. SGK 50 eski hükümlü, engelli ve Terörle Mücadelede Yaralanan (TMY) işçi alımı başvuru sonucu sözlü sınava katılacak asil ve yedek adayların Ağustos ayında belli olmasının arından Ekim ayı itibarıyla da atama sonuçları açıklandı.

SGK İŞÇİ PERSONEL ATAMASINA ESAS İSTENEN BELGELER

1- Atama Başvuru formu istenmektedir. (Başvuru Formu Eksiksiz olarak doldurulacaktır.)

2- 2 adet vesikalık fotoğraf. (Son altı ay içerisinde çekilmiş kılık kıyafet yönetmeliğine uygun olması gerekmektedir.)

3- Askerlik durumu: yapılmış ise terhis belgesi, tecilli veya muaf ise bu durumu gösterir belge istenmektedir. (E-Devlet’ten alınan belge kabul edilecektir.)

(Müracaat tarihi itibarıyla askerde olanların, bu durumlarını beyan etmeleri ve asker dönüşü terhis belgesi ile Kuruma başvurmaları gerekmektedir.)

4- Mal Bildirim Formu istenmektedir. (El yazısı ile eksiksiz olarak doldurulacak, imzalı ve kapalı zarf içinde)

5- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (2 adet) (Bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulacak, çıktısı alınacak ve imzalanacaktır.) (Onaylayan kısmı boş bırakılacak Başkanlığımız yetkilisince onaylanacaktır.) istenmektedir.

SGK personel atama duyurusu için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler