1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. SGK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak! 13 Kasım 2019
SGK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak! 13 Kasım 2019

SGK KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak! 13 Kasım 2019

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı SGK Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden sürekli işçi (eski hükümlü ) alımı ilanı yayımlandı. SGK personel alımı başvuru şartlar ve detaylar My Memur haberde.

A+A-

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacak. SGK kamu personeli işçi alımı başvuru şartları ve detaylarını araştıran adaylar için gerekli başvuru şartlarını “My Memur” haber olarak hazırladık. SGK’nın 13 Kasım 2019 tarihli resmi gazetedeki ilanında 1 eski hükümlü alımı için başvuru şartları ve detayları yayımlandı.

SGK Başkanlığı Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 1 Eski Hükümlü Sürekli İşçi alınacaktır. Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 18 Kasım 2019 - 22 Kasım2019 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır.

SGK İŞÇİ ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

- 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin

Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,

- 18 yaşını tamamlamış olmak,

- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

- Özel kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımak,

- Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,

- Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak,

- Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak),

- Her aday, Türkiye İş Kurumunda (İŞKUR) yayımlanan listede belirtilen bir işyeri ve bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

- Adayların, başvurunun son günü itibarıyla duyurumuz ve ekinde yer alan tabloda meslek kollarına uygun olarak talep edilen öğrenim durumu ve özel şartlara haiz olmak,

- İlanın yayınlandığı tarihte herhangi bir kamu kurumunda çalışmıyor olmak,

- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik, Yaşlılık veya Malüllük aylığı almaması gerekmektedir.

-Eski hükümlüler için ilan edilen kadroya başvuran adaylar;

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismar suçlarından mahkum olmamak şartıyla; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası alan ya da ceza süresine bakılmaksızın zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından hüküm giyenlerden cezasını tamamlayanlar, cezası ertelenenler, koşullu salıverilenler, denetimli serbestlikten yararlananlardan eski hükümlü belgesi ile durumlarını belgelendirmeleri gerekmektedir.

-Başvuru yapacak olan adayların Konya İl sınırları içinde ikamet ediyor olması,

-Başvuru yapacak olan adayların 18-45 yaş aralığında olması (18.11.2001 –22.11.1975 tarihleri arasında doğan kişiler),

-Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvurulan ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler