1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. SGK Memur Atama Duyurusu Yayımlandı! Kasım 2019
SGK Memur Atama Duyurusu Yayımlandı! Kasım 2019

SGK Memur Atama Duyurusu Yayımlandı! Kasım 2019

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK Başkanlığı Personel Daire Başkanlığı geçtiğimiz hafta ataması gerçekleştirilen 2828 sayılı kanun kapsamındaki adaylar için gerekli belgeler ve dokümanlar yayımlandı. Memur atama belgeleri My Memur’da.

A+A-

2828 sayılı sosyal hizmetler kanunu kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumuma SGK yerleştirilen adayların atamalarına ilişkin duyuru yayımlandı. Geçen hafta ataması yapılan 2828 sayılı kanun kapsamındaki memur adayları için gerekli belge ve dokümanları araştıran vatandaşlarımız için gerekli bilgileri “My Memur” olarak bu haberimizde hazırladık.

MEMUR ATAMASINA ESAS İSTENEN BELGELER

2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında Kurumumuza yerleştirilen adaylardan atamalarına esas olmak üzere istenen belgeler;

1- Atama Başvuru Formu,

2- Mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği. (Aslı gösterilmek kaydıyla Kurumca tasdik edilmiş sureti kabul edilir.) Yurtdışından mezun olanlar için Yüksek Öğretim Kurulundan alacağı Diploma Denklik Belgesi gereklidir. (Ortaokul ve/veya lisede hazırlık okunmuş ya da yüksek lisans/doktora yapılmış ise tasdikli belgesi)

3- 2 adet vesikalık fotoğraf (4,5 x 6 cm son altı ay içerisinde resmi işlemlerde kullanılabilecek şekilde çekilmiş olması gerekmektedir.),

4- Askerlik durumunu gösterir belge aslı veya onaylı örneği (Terhis belgesi, tecilli veya muaf olduklarını gösterir belge) (E-Devletten alınan belgeler Kabul edilecektir.),

5- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi,

6- Mal bildirim formu (El yazısı ile eksiksiz olarak doldurulmuş, imzalı ve kapalı zarf içinde),

7- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu bilgisayarda doldurularak resim yapıştırılacak, imzalanacak ve tel zımba kullanılmayacaktır.

8- Nüfus Cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı Fotokopisi,

9- Adli sicil kaydı,

BELGELERİN TESLİM YERİ

Adayların atamaya esas belgeleri 22/11/2019 Cuma Saat 17:00’a kadar Ziyabey Caddesi No:6 Balgat / ANKARA adresinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Personel Daire Başkanlığı 5.Kat 524 nolu odaya veya herhangi bir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Bu müracaatlarla ilgili olarak tüm duyurular www.sgk.gov.tr internet adresinden yayımlanmak suretiyle ilan edilecek olup ilgililere tebliğ edilmiş sayılacaktır.

YERLEŞTİRME İŞLEMLERİNİN DEĞERLENDİRİLMESİ

Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin yerleştirilmeleri geçersiz sayılarak atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında, Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere, Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulur.

SGK atama duyurusu için TIKLAYINIZ.

SGK atama belgelerinin tamamı için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler