1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. SGK Personel Alımı! 2 İl Müdürlüğü En Az İlköğretim Mezunu Personel Alacak
SGK Personel Alımı! 2 İl Müdürlüğü En Az İlköğretim Mezunu Personel Alacak

SGK Personel Alımı! 2 İl Müdürlüğü En Az İlköğretim Mezunu Personel Alacak

SGK personel alımı kapsamında, Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü en az ilköğretim mezunu engelli personel alımı, eski hükümlü alımı ve TMY kamu personel alımı yapacak.

A+A-

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK personel alımı yapıyor. SGK personel alımı kapsamında, Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Manisa SGK ve Tekirdağ SGK toplamda 8 personel alacak. Alım engelli personel alımı, eski hükümlü alımı ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) şeklinde gerçekleşecek.

MANİSA SGK PERSONEL ALIMI

Garson ve Servis Elemanı Alımı: Bu kapsamda toplam 1 kişi alınacak. Alınacak olan personellerin en az lise mezunu olması gerekiyor. Bu alım için engelli personel alınacak.

Telefon Santral Operatörü Alımı: Engelli personel olarak yapılacak alım için başvuracak adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Toplamda 1 kişi alınacak.

Beden İşçisi ve Temizlik Görevlisi Alımı: Toplam 1 kişi alınacak. Başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekiyor. Alıma eski hükümlü ve yada TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) kişiler başvurabilecek.

Bulaşıkçı Alımı: Bulaşıkçı alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekiyor. Toplam 2 kişi alınacak. Alınacak personellerden biri engelli, diğeri eski hükümlü veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) şeklinde gerçekleşecek.

TEKİRDAĞ SGK PERSONEL ALIMI

Garson ve Servis Elemanı Alımı: Alım lise mezunu olan kişiler arasından gerçekleşecek. Engeeli adaylar başvuruda bulunabilecek.

Aşçı Başı Alımı: Lise mezunu olan adaylar başvuruda bulunabilecek. Lakin özel şartlarda ilan da yer alıyor.  Aşçılık usta öğreticilik belgesi ve meb onaylı hijyen belgesine sahip olmak aranan şartlar arasında bulunuyor. Toplam 1 kişi alınacak.

SGK PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI

Başvurular 29 Temmuz 2019 tarihine kadar yapılması gerekiyor. Başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden, yada Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne şahsen başvuru yaparak gerçekleştirebilecekler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler