1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. SGK Personel Alımı Sonucu Ek Duyuru Yayımlandı
SGK Personel Alımı Sonucu Ek Duyuru Yayımlandı

SGK Personel Alımı Sonucu Ek Duyuru Yayımlandı

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı SGK tarafından eski hükümlü, engelli sürekli işçi alımları kapsamında kura sonuçları açıklanmıştı. SGK işçi alımı kura sonucu listelerin yayımlanmasından sonra ek duyuru yapıldı. İşte tüm detaylar.

A+A-

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı SGK tarafından sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere engelli-eski hükümlü/TMY personel adayları hakkında ek duyuru yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan SGK personel alımı işçi alımları kura listelerinin ardından ek duyuru şu şekildedir:

Sosyal Güvenlik Kurumu SGK Merkez Teşkilatı ve Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü'nde Sürekli İşçi Kadrolarında çalıştırılmak üzere İŞKUR üzerinden 16 Temmuz 2019-22 Temmuz 2019 tarihleri arasında ilan edilen kadrolara, değişik meslek kollarından açık iş ilam sayısının dört katım geçmeyen başvuru talepleri için noter kura çekimine girmeyen asil adaylar ile 01/08/2019 tarihinde gerçekleşen noter kura çekilişi sonrasında asil ve yedek adaylar belirlenmiş bulunmaktadır.

Sosyal Güvenlik Kurumu işçi alımları kapsamında asil adayların belge teslim yeri ve tarihi en geç 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat 17.00 olarak açıklandı.

1 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilen noter kura çekilişinde asıl listede isimleri bulunan adaylar ile açık iş ilam sayısının dört katım geçmeyen başvuru talepleri için noter kura çekimine girmeyen değişik meslek kollarına ait asil adayların 5 Ağustos 2019 tarihli duyurumuzda yer alan belgeleri en geç 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat 17.00'a kadar Ziyabey Caddesi No:6 Balgat-Çankaya/ANKARA adresindeki Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Özlük İşleri Şube Müdürlüğüne (Zemin kat B blok Z-27 no.lu oda) şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Belgeleri teslim etmeyen veya eksik belge teslim eden adaylar ile gerçeğe aykırı belge verenler veya beyanda bulunanlar sözlü sınava alınmayacaktır. Posta ve kargo ile gönderilen evraklar kabul edilmeyecektir.

Duyuru tam metni için TIKLAYINIZ.

55572.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler