SGK’ye 3713 Sayılı Kanunla Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu! 2018 Mayıs

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılan açıklamada 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında kuruma yerleştirilen adayların atamalarına İlişkin tarihler ve gerekli belgeler yayımlandı.

featured

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 3713 sayılı terörle mücadele kanunu kapsamında yerleşen adayların atamalarına ilişkin duyuru kapsamında atama belgelerinin Sosyal Güvenlik Kurumuna teslim tarihleri ve gerekli belgeler yayımlandı.

Memur ataması için gerekli belgeler; Atama Başvuru Formu, Mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği, 2 adet vesikalık fotoğraf gerekmektedir.

Askerlik durumu; Tecilli olanlar: Tecilli olduklarını gösterir belge, Terhis olanlar: Sevk ve Terhis tarihlerini belirten detaylı askerlik terhis belgesi (E-devlet sistemi üzerinden alınan belge yeterli değildir.) Askerlik Şubesinden alınması gerekmektedir. Muaf olanlar Muaf olduklarını gösterir belge gerekmektedir.

Müracaat tarihi itibarıyla halen askerlik görevini yapanların asker dönüşü atamaları yapılacaktır. Ancak bu durumda olanların askerde olduklarını beyan etmeleri ve asker dönüşü terhis belgesi ile Kuruma başvurmaları gerekmektedir.

Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi, Mal Bildirim Formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu Bilgisayarda doldurularak resim yapıştırılacak ve tel zımba kullanılmayacaktır.

Belgelerin teslim yeri ve tarihleri; Adayların atamaya esas belgeleri 17 Mayıs 2018 Perşembe saat 17.00’a kadar aşağıdaki bağlantıda yer alan duyurudaki adrese teslim etmeleri gerekiyor. SGK memur atama belge detayları ve duyuru tam metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
SGK’ye 3713 Sayılı Kanunla Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu! 2018 Mayıs

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!