Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı Temini Sözlü Sınav Bilgileri

Genelkurmay Başkanlığına 2015 Yılı Açıktan Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı Temini Yazılı Sonuçları ve Sözlü Sınav Bilgileri

12327
Daha Fazla Göster

Genelkurmay Başkanlığı’na 2015 yılı açıktan Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı temini yazılı sınav sonuçları ile sınavlara çağrılan sivil memur adaylarının sözlü sınav yeri, tarih ve saatleri belli oldu.

Genelkurmay Başkanlığı’nda istihdam edilmek üzere 2015 yılı açıktan silahlı kuvvetler uzman yardımcısı temini yazılı sınavı değerlendirmesi tamamlandığı duyuruldu.

Adayların başvuru şartlarının uygunluğu, sözlü sınav için Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezi Komutanlığına (Cebeci/ANKARA) geldiklerinde kayıt kabul esnasında başvuru evrakları üzerinden kontrol edilecektir. Başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşılan veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edilen adayların başvuruları, hangi aşamada olursa olsun geçersiz sayılacaktır.

Başarılı olan adaylar için sözlü sınav “Kara Kuvvetleri Personel Temin Merkezi Komutanlığı Cebeci/ANKARA” adresinde icra edilecektir. Yazılı sınavda başarılı olan adayların, sözlü sınav tarih ve saatleri sorgulama sayfasında; adayların sınavlara gelirken getirecekleri belgeleri aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sorgulama sayfasında, kendisi için belirtilen tarihte ve saatte sınav merkezinde hazır bulunmayan adaylar sınav haklarını kaybedeceklerdir. Adayların katılacağı sözlü sınavla ilgili gerekli açıklamalar başvuru kılavuzunda aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yazılı Sınav Sonucunuzu, Sözlü Sınav Tarih ve Saatinizi Görmek İçin TIKLAYINIZ

Adayların Sınavlara Gelirken Getirecekleri Belgeleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

Başvuru Kılavuzunu Görmek İçin TIKLAYINIZ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı Temini Sözlü Sınav Bilgileri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!