Simge Sağın: 2 Yıldır Benimle Arkadaş Olduğunu Zannedenler Var!

Pop şarkıcısı Simge Sağın kendisi adına açılan sahte hesapla ilgili konuştu.

62501
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Benim Adıma Sahte Hesap Kullanıyor”

Şarkıcı Simge Sağın Facebook üzerinden kendi adına açılan bir hesap olduğunu ve bu hesaptan hiç tanımadığı ünlü erkeklerle flört edildiğini açıkladı. Simge Sağın sahte hesabı açan kişinin kendisine benzeyen erotik kadın fotoğrafları bulduğunu, onları Simge Sağın olduğunu iddia ederek sosyal medyada birilerine yolladığını ama fotoğraflarda kafasının olmadığını söyledi. Bu kişinin sanat camiasından pek çok kişiyle arkadaş olduğunu, onun Simge Sağın olduğuna inanarak kendisiyle 2 yıldır arkadaş olduğunu zannedenlerin olduğunu ifade etti.

“Bu Sahtekar Kişi Bir Erkek”

Son dönemlerin popüler şarkıcıları arasında olan Simge Sağın katıldığı bir programda oldukça dikkat çekici açıklamalarına devam etti. Sağın, bir Facebook hesabı olmadığını özellikle belirtti. Kendisini Simge Sağın olarak tanıtan birinin olduğunu, bu sahtekarın kafası olmayan fotoğraflar yollayarak Simge Sağın olduğunu söylediğini anlattı. Ünlü erkekleri hedef aldığını, bu kişinin aslında daha önceden tanıdığı birisi olduğunu, kendisinin yerine geçerek diğer insanlarla konuştuğunu ve bir erkek olduğunu söyledi. O kişinin telefonda konuştuğunu ve sesinin sahne programından dolayı kalın çıktığını söylediğine şahit olduğunu da anlattı.

“Benim Bir Facebook Hesabım Yok”

Kendisine benzeyen erotik kadın fotoğraflarını sanat camiasından birçok kişiye yolladığını, öğrenince çok şaşırdığı insanların da bunların arasında olduğunu, bazı kişilerin Simge Sağın ile 2 yıldır falan arkadaş olduklarını sandıklarını da ekledi. Simge Sağın kendisinin bir Facebook hesabı olmadığını söyleyerek bu sahtekara karşı uyardı. İnsanların aklına neden görüntülü aramanın gelmediğine de şaşırdığını, bu kişinin para da istediğini belirtti.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!