Sınır Ötesi Harekatlara Katılan Sağlık Personeline Teşekkür Belgesi Ve Plaket

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye sınırları İçerinde yürütülmekte olan "Zeytin Dalı" ve "Fırat...

42583
Daha Fazla Göster

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye sınırları İçerinde yürütülmekte olan “Zeytin Dalı” ve “Fırat Kalkanı” operasyonlarına katılarak görev yapan Umke ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri personeline teşekkür belgesi vererek plaket takdim etti.

Suriye’de yürütülen Fırat Kalkanı Harekâtı ve Zeytin Dalı operasyonuna destek amacıyla Sağlık Bakanlığı, sınır hattı boyunca seyyar sahra hastaneleri kurdu. Kurulan sahra hastanelerinde Eskişehir UMKE ve 112 ekibi de görev yaptı. Görevini başarıyla tamamlayarak kente ve görevleri başına dönen sağlık görevlileriyle motivasyon kahvaltısında buluşan Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Uğur Bilge; “Yaşamın iki vazgeçilmez unsuru güvenlik ve sağlık, sizler vatanımızın güvenliği için sınır ötesinde Türk Silahlı Kuvvetlerimizce yürütülmekte olan Fırat Kalkanı Harekatına ve Zeytin Dalı operasyonuna var gücünüzle sağlık desteği vererek kahraman Mehmetçiğimize destek oldunuz. Sıkıntılarınız oldu ama çok şükür hepiniz sağ salim aramızda ve görevlerinizin başındasınız. Ben verdiğiniz emek ve gösterdiğiniz fedakârlık için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Harekâtın başladığı ilk günden itibaren, vatan, millet aşkıyla gerek hastanelerde gerek ambulanslarda gerekse cephede canları pahasına yaralılarımıza müdahale eden çalışanlarımızın ne kadar kutsal bir görev üstlendiklerine bir kez daha şahitlik ettik. Savaş bölgesine gidip kutsal görevi icra ederken Hakk’ın rahmetine kavuşarak şehitlik gibi yüce bir mertebeye nail olan asker ve sağlık personellerine de Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Eskişehir Umke ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri personeline teşekkür belgeleri ile plaketleri; İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge, Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Seydi Ahmet Güllü, Sağlık Müdürlüğü İlaç Ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Erdinç Özkurt, Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Aslı Melek Zeytin, 112 İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Veli Görkem Pala, Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Üresin ve Umke Gönüllüsü Prof. Dr. Hilmi Özden tarafından verildi.

Sınır Ötesi Harekatlara Katılan Sağlık Personeline Teşekkür Belgesi Ve Plaket

İhlas Haber Ajansı İHA

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sınır Ötesi Harekatlara Katılan Sağlık Personeline Teşekkür Belgesi Ve Plaket

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!