1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Sinop Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı
Sinop Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı

Sinop Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı

Sinop Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Kamu İşçisi Olarak 11 Kişi İstihdam Edilecek Son Başvuru 2 Şubat 2015

A+A-

Sinop Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Kamu İşçisi Olarak 11 Kişi İstihdam Edilecek Son Başvuru 2 Şubat 2015.

Kura Sinop Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Çok Amaçlı Salonunda 13 Şubat 2015 Tarihinde Saat 14:30’da Yapılacaktır.

Sinop Öğretmenevi ve Aso Müdürlüğü Talep Şartları; - Adli Sicil Kaydı, - Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünden Alınmış En Az Aşçı Yardımcılığı Kalfalık Belgesi Veya Bu Belgeye Denkliği Yapılmış Ya Da Daha Üst Seviyede Bir Belge Sahibi Olmak, -Kamu Davranış Ve Disiplini Öngörüldüğünden En Az İki Yıl Resmi Kurumlarda Çalıştıklarına Dair (Stajyerlik Dahil) Deneyim Belgesine Sahip Olmak, İstenen Belgeler Sinop Öğretmenevi Müdürlüğüne Sınavdan/Mülakattan Bir Gün Önce İbraz Edilecektir.

Sinop Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 2 Aşçı Yardımcısı Alımı İlanı Tam Metni

Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünden Alınmış En Az Servis Elemanlığı Kalfalık Belgesi Veya Bu Belgeye Denkliği Yapılmış Ya Da Daha Üst Seviyede Bir Belge Sahibi Olmak, -Kamu Davranış Ve Disiplini Öngörüldüğünden En Az İki Yıl Resmi Kurumlarda Çalıştıklarına Dair (Stajyerlik Dahil) Deneyim Belgesine Sahip Olmak, İstenen Belgeler Sinop Öğretmenevi Müdürlüğüne Sınavdan/Mülakattan Bir Gün Önce İbraz Edilecektir.

Sinop Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 5 Kişi Garson Alımı İlanı Tam Metni

Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünden Alınmış En Az Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi Kalfalık Belgesi Veya Bu Belgeye Denkliği Yapılmış Ya Da Daha Üst Seviyede Bir Belge Sahibi Olmak, -Kamu Davranış Ve Disiplini Öngörüldüğünden En Az İki Yıl Resmi Kurumlarda Çalıştıklarına Dair (Stajyerlik Dahil) Deneyim Belgesine Sahip Olmak, İstenen Belgeler Sinop Öğretmenevi Müdürlüğüne Sınavdan/Mülakattan Bir Gün Önce İbraz Edilecektir.

Sinop Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 2 Kişi Temizlik Elemanı Alımı İlanı Tam Metni

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Okul Veya Kurumlardan Alınmış Kalorifer Ateşçiliği Belgesi En Az 5 (Beş) Yıllık Olacaktır. -Kaloriferin Yanmadığı Zamanlarda Bahçe Otopark Vb. Ortak Kullanım Alanlarının Bakımı ve Temizliğini Yapmak. -Kurum Aracı İle Kurumun İhtiyacını Gidermek, -İstenen Belgeler Sinop Öğretmenevi Müdürlüğüne Sınavdan/Mülakattan Bir Gün Önce İbraz Edilecektir

Sinop Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 2 Kişi Kapıcı-Kaloriferci Alımı İlanı Tam Metni

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.