Şırnak, Afyon ve Amasya Üniversitelerine 32 akademik personel alımı

Devlet Personel Başkanlığının yayınladığı 3 ilanda, Şırnak, Afyon Kocatepe ve Amasya Üniversitelerine toplam 32 akademik personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlan detayları için tıklayınız.

24881
Daha Fazla Göster

Devlet Personel Başkanlığı, 3  üniversiteye akademik personel alınacağı ile ilgili 3 ayrı ilan yayınladı. Bu ilanlar uyarınca Şırnak, Afyon Kocatepe ve Amasya Üniversitelerine toplamda 32 akademik personel alınacak. Akademik ilanlara başvurular başlarken başvuru son tarihleri Kocatepe Üniversitesi için 4 Kasım, Amasya Üniversitesi için 3 Kasım, Şırnak Üniversitesi için ise 2 Kasım olarak belirtildi.

3 üniversiteye yapılacak olan akademik personel alımı için genel şart olarak 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan 48’inci maddesindeki genel şartları taşımak belirtildi. Diğer özel şartlar ise alımı yapacak üniversite, kadro ve ünvan için ayrı ayrı açıklandı. 3 üniversitenin ilanını detaylı incelemek için aşağıdaki bağlantıları kulanabilirsiniz.

DPB’nin yayınladığı ilanlara göre Kocatepe Üniversitesine 27 yardımcı doçent ve 1 doçent alınacak. Şırnak Üniversitesi 3 yardımcı doçent, Amasya Üniversitesi ise bir öğretim görevlisi alacak. Adaylar ilanlarda belirtilen belgelerle birlikte başvurularını son başvuru tarihine kadar gerçekleştirmeliler. Afyon Kocatepe Üniversitesi akademik personel ilanı için TIKLAYINIZ. Şırnak Üniversitesi akademik personel ilanı için TIKLAYINIZ. Amasya Üniversitesi akademik personel ilanı için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Şırnak, Afyon ve Amasya Üniversitelerine 32 akademik personel alımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!