1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Şırnak Üniversitesi İç Denetçi Alım İlanı DPB'de Yayınlandı
Şırnak Üniversitesi İç Denetçi Alım İlanı DPB'de Yayınlandı

Şırnak Üniversitesi İç Denetçi Alım İlanı DPB'de Yayınlandı

Şırnak Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere iç denetçi alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığı DPB tarafından yayınlanan ilanın detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı DPB tarafından yayınlanan ilan ile Şırnak Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere iç denetçi alımı yapılacağı ilan edildi. Şırnak Üniversitesi personel alım ilanına başvurular başladı. DPB ilanında başvuru son günü 10 Ekim 2019 olarak belirtildi.

Şırnak Üniversitesi iç denetçi alımı 5018 sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu’nun ilgili hükümleri uyarınca yapılacak.

İÇ DENETÇİ BAŞVURU ŞARTLARI

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

b) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 68/B maddesinde belirtilen şartları taşımak.

c) Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

d) Naklen atanma talebinde bulunanlar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor olmak veya bir kamu kurumunda çalışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak.

İÇ DENETÇİ ALIMI BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ

Şırnak Üniversitesi memur alım ilanına başvurular başladı. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, Şırnak üniversitesi Yeni Mahalle Cizre Caddesi Mehmet Emin Acar Kampüsü Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı No: 215 Merkez/ŞIRNAK adresindeki personel daire başkanlığına şahsen ya da posta yoluyla başvuru işlemini gerçekleştirecekler.

Memur alımı ilanına başvurusu kabul edilen iç denetçi Şırnak Üniversitesi internet sitesi üzerinden açıklanacak. İnternet sitesinde yayınlanan ilan tebliğ niteliğinde olacak ve ayıca bir tebligat yapılmayacak.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER

- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

- Özgeçmiş

- Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylısı

- Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair belge

- Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya noter onaylısı

- Naklen atanacaklar için hizmet belgesi

- Adli Sicil Belgesi (En geç 1 aylık)

- 2 adet Fotoğraf

DPB tarafından yayınlanan İç Denetçi Memur alımı iş ilanı metni için TIKLAYINIZ. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler