1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Sistem Mühendisi, Proje Asistanı ve Network Teknik Destek Personeli Alımı
Sistem Mühendisi, Proje Asistanı ve Network Teknik Destek Personeli Alımı

Sistem Mühendisi, Proje Asistanı ve Network Teknik Destek Personeli Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nca Sistem Mühendisi, Proje Asistanı ve Network Teknik Destek Personeli Alımı Yapılacaktır. Başvuru Bilgileri ve Tüm Ayrıntılar

A+A-

T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, sosyal hizmet dağıtımının BT tabanlı yönetimi ve izlenmesini sağlamak amacıyla, UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı) ile işbirliği içerisinde “Geliştirilmiş İzleme ve BT Sistemleri ile Etkin Sosyal Hizmet Dağıtımı” projesini başlattı.

Bu proje ile Bakanlığın bilgi teknolojisi altyapısının geliştirilip Aile Bilgi .Sisteminin omurgasının oluşturulması, Bakanlığın bilgi işlem yapısının uluslararası Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri Standartlarına uygun bir şekilde işlemesinin sağlanması hedefleniyor
 
UNDP(Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı), T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının söz konusu projesinde çalıştırılmak üzere belirli süreli sözleşme karşılığı çalıştırılacak Sistem Mühendisi ve Proje Asistanı alacaktır. Başvurular İngilizce olarak UNDP web sitesinden yapılacak olup, pozisyonlarla ilgili detaylara ve başvuru sistemine aşağıdaki bağlantılardan ulaşılabilir.
  
Başvuru Son Tarih: 16 Ağustos 2015

Sistem Mühendisi - System Engineer
Tüm Ayrıntılı Bilgiler İçin Tıklayınız (İngilizce)
Başvurmak İçin Tıklayınız

 
Proje Asistanı - Project Clerk
Tüm Ayrıntılı Bilgiler İçin Tıklayınız (İngilizce)
Başvurmak İçin Tıklayınız

Sistem Mühendisi ve Proje Asistanı Alımı

Bakanlığın UNDP ile birlikte yürütmekte olduğu “Geliştirilmiş İzleme ve BT Sistemleri ile Etkin Sosyal Hizmet Dağıtımı” projesi kapsamında proje süresince belirli süreli sözleşme karşılığı istihdam edilecek Network Teknik Destek Personeli (Network Operator) alınacaktır.

Söz konusu personel; kullanıcılara telefon , eposta ve web tabanlı araçlar vb. aracılığıyla iletişim altyapısı konusunda günlük teknik destek sağlayacak olup aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenmektedir.
 
Aranan nitelikler:
En az lise mezunu olmak
İlgili alanda en az bir yıl iş tecrübesine sahip olmak
Network, TCP/IP, firewall konularında temel seviyede bilgi sahibi olmak
İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip olmak

Başvuru Son Tarih: 18  Ağustos 2015 (internet üzerinden)

                                  16  Ağustos 2015 (e-posta üzerinden)

Başvurular, İngilizce bilmeyen adaylar için eposta üzerinden alınacak olup, başvuracak adayların detaylı CV’lerini bidb.basvuru@aile.gov.tr e-posta adresine en geç 16.08.2015 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.
 
Not: İngilizce bilen adaylar aşağıdaki adres üzerinden de başvuru yapabilirler.

Tüm Ayrıntılı Bilgiler İçin Tıklayınız (İngilizce)
Başvurmak İçin Tıklayınız

My Memur İş İlanları, Kamu Personel Alım Sayfası İçin TIKLAYINIZ 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.