1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Akademik Personel Alacak Mayıs 2019
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Akademik Personel Alacak Mayıs 2019

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Akademik Personel Alacak Mayıs 2019

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tam zamanlı statüde öğretim Üyesi alıyor. Toplam 67 akademik personel yerleştirecek olan Sivas Cumhuriyet Üniversitesinin alım detayları ise haberimizde yer alıyor.

A+A-

Akademik personel alımı hangi bölüm ve branşlarda olacak?

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi akademik personel alımında bölüm Tıp Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Fakültesi ve Eğitim fakültesi bölümlerine olacak. Tıp Fakültesine profesör, doçent kadro yerleştirmesi yapılacakken Mühendislik fakültesi ve eğitim fakültesine ise Doktor Öğretim görevlisi ve profesör kadrolarında yerleştirme yapılacak.

Akademik Personel alımında başvurular nereye ve ne zaman yapılacak?

 Profesör kadrosu için adaylar özgeçmişlerini, 1 adet fotoğrafını, nüfus cüzdanın noter onaylı suretini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik Belgelerinin noter onaylı suretlerini, eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan ve belgeleyen 6 (Altı) takım dosyayı da ekleyerek rektörlüğe başvuru yapabilecekler. Doçent kadrosu için, başvuracak adayların Özgeçmişlerini, 1 adet fotoğrafını, nüfus cüzdanın noter onaylı suretini, Doktora ve Doçentlik Belgelerinin noter onaylı suretlerini eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan ve belgeleyen 4 (Dört) takım dosyayı da ekleyerek rektörlüğe başvuru yapabilecekler.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için; Başvuracak adaylar bir dilekçe ekinde; nüfus cüzdanı fotokopisi (noter onaylı), 1 adet fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumu, merkezi yabancı dil sınav sonuç belgelerini bilimsel çalışma ve varsa yayınlarını içeren 4 (Dört) takım dosyayı ekleyip ilgili Dekanlığa süresi içinde teslim edeceklerdir. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Akademik Personel alımı için son başvuru tarihi 19 Haziran 2019 ’dur.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler