1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Sivil Havacılık 4/B Sözleşmeli Personel Yedek Aday Atama Duyurusu
Sivil Havacılık 4/B Sözleşmeli Personel Yedek Aday Atama Duyurusu

Sivil Havacılık 4/B Sözleşmeli Personel Yedek Aday Atama Duyurusu

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda 4/B sözleşmeli büro personeli alımı kapsamında 1 adet yedek adayın ataması gerçekleştirilmiştir denildi. Atamaya esas belge ve detaylar için tıklayınız.

A+A-

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından  4/B Sözleşmeli Büro Personeli alımı kapsamında 29 Ocak 2018 tarihinde ilana çıkılmıştı. Personel alımı kapsamında şartları taşıdığı tespit edilen adaylar değerlendirildi ve kazanan adaylar asil ve yedek olmak üzere 14 Mart 2018 tarihinde ilan edildiği belirtildi.

Asil adaylardan Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi branşından asil kazananın ilanda belirtilen süre içerisinde başvuru yapmaması sebebiyle birinci yedek aday asil olarak yerleşmeye hak kazandığı açıklandı.

Kazanan adayın 13 Nisan 2018’e kadar aşağıdaki bağlantıda yer alan belgeleri Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne göndermesi gerekiyor.

Kamu personeli alımı yedek yerleştirme için gerekli belgeler; Kişisel bilgi formu, Diploma veya mezuniyet belgesinin noter ya da mezun olduğu okul tarafından onaylanmış örneği ya da şahsen yapılacak müracaatlarda aslı gösterilmek kaydıyla fotokopisi Genel Müdürlük tarafından onaylanacaktır.

T.C. Kimlik Numarasının bulunduğu Nüfus Cüzdanının fotokopisi, Erkek adaylar için yetkili askerlik şubelerince düzenlenmiş veya e-devlet kapısı üzerinden çıktısı alınmış barkodlu askerlik durum belgesi , Son üç ay içerisinde alınmış sabıka kaydının olmadığına dair Cumhuriyet Savcılığından belge veya e-devlet kapısı üzerinden çıktısı alınmış barkodlu Adli Sicil Kaydı belgesi istenmektedir.

6 adet vesikalık fotoğraf, 3628 sayılı Kanunun ve Mal Bildiriminde Bulunulması Hakkında Yönetmelik hükümlerince doldurulması gereken Mal bildirim beyannamesi isteniyor.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışmış veya çalışmakta olan adayların kurumlarından alacakları onaylı hizmet belgesi ya da çalıştığı kamu kurumunu, derece/kademesini, unvanını ve sicil numarasını belirtildiği bir dilekçe gönderilecek.

İmzalanması gereken Etik sözleşme, Sağlık Beyanı, Adres beyanı, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, T.C kimlik numarası beyanı istenmektedir. Gerekli belgeler ve duyuru metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler