1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 2828 Sayılı Kanunla Memur Atama Duyurusu
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 2828 Sayılı Kanunla Memur Atama Duyurusu

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 2828 Sayılı Kanunla Memur Atama Duyurusu

2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kadrolarına memur yerleştirme duyurusu yapıldı. Memur ataması sonucu istenen belgeler yayımlandı.

A+A-

2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne açıktan ataması teklif edilen adayların istenen belgeleri 23 Şubat 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar dilekçe ekinde, “Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:128/A Maltepe/ANKARA” adresine şahsen veya posta yolu ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne atanmaya hak kazanan adaylar, aşağıdaki bağlantıda yer alan belgeleri tam ve eksiksiz olarak temin ederek başvuruda bulunmaları gerekmekte olup, adayların atanmaları ve adaylıklarına ilişkin işlemler 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu hükümlerine göre yapılacaktır.

Memur atama belgeleri şunlardır:

Kişisel bilgi formu, Diploma veya mezuniyet belgesinin, T.C. Kimlik Numarasının bulunduğu Nüfus Cüzdanının fotokopisi, Erkek adaylar için yetkili askerlik şubelerince düzenlenmiş veya e-devlet kapısı üzerinden çıktısı alınmış barkodlu askerlik durum belgesi, Son üç ay içerisinde alınmış sabıka kaydının olmadığına dair Cumhuriyet Savcılığından belge veya e-devlet kapısı üzerinden çıktısı alınmış barkodlu Adli Sicil Kaydı belgesi isteniyor.

6 adet vesikalık fotoğraf, 3628 sayılı Kanunun ve Mal Bildiriminde Bulunulması Hakkında Yönetmelik hükümlerince doldurulması gereken Mal bildirim beyannamesi, Etik sözleşme, Sağlık Beyanı, Adres beyanı, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu istenmektedir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışmış veya çalışmakta olan adayların kurumlarından alacakları onaylı hizmet belgesi ya da çalıştığı kamu kurumunu, derece/kademesini, unvanını ve sicil numarasını belirtildiği bir dilekçe istenmektedir.

Atanmaya hak kazanan adaylar, yukarıda belirtilen belgeleri tam ve eksiksiz olarak temin ederek başvuruda bulunmaları gerekmekte olup, adayların atanmaları ve adaylıklarına ilişkin işlemler 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu hükümlerine göre yapılacaktır. Atamaya esas belgeler ve duyuru tam metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler