1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Personel Alımı Yapacak
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Personel Alımı Yapacak

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Personel Alımı Yapacak

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti, Uçuş Teknisyeni ve Pilot Alımı Yapacak

A+A-

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alıyor. Sözleşmeli Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti, Uçuş Teknisyeni ve Pilot alacak.

Başvuru ve Genel Bilgilendirme için Lütfen TIKLAYINIZ
 

BAŞVURU ŞARTLARI 

  1. Başvurular “Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 128/A 06570 Maltepe/ANKARA” adresine şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup 03.02.2015 tarihi saat 09:00’da başlayıp 13.02.2015 Cuma günü saat 16:00’da sona erecektir. Bu tarihten sonraki müracaatlar ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
  2. Güvenlik soruşturması olumsuz neticelenen ve/veya başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hakkında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.
  3. Genel Müdürlüğümüz tarafından belirtilen nitelikteki İdari Hizmet Sözleşmeli ve Hizmet Sözleşmeli personel alımı ile ilgili her türlü duyuru Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (http://web.shgm.gov.tr/tr/genel-duyurular/)web adresinde yayımlanacaktır.
  4. Başvuru sahiplerince, başvuru işlemlerinin başlamasından Genel Müdürlük tarafından göreve başlatmaya ilişkin tebligat işlemleri tamamlanıncaya kadar herhangi bir hak veya alacak talebinde bulunulamaz.

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.