1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Taşeron Başvuru Sonuçlarını Açıkladı
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Taşeron Başvuru Sonuçlarını Açıkladı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Taşeron Başvuru Sonuçlarını Açıkladı

Taşeron Başvuru sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü de SHGM sürekli işçi statüsü için yapılan başvuru sonuçlarını açıkladığını duyurdu. Taşeron başvuru sonucu kabul ve red listeleri için tıklayınız.

A+A-

2 Ocak 11 Ocak 2018 tarihleri arasında taşeron kadro başvurusu yapan işçiler için bir sonuç daha açıklandı. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından taşeron başvuruları sonrası kabul ve red listelerinin açıklandığı duyuruldu.

Taşeron başvuru sonucu yapılan açıklama şu şekildedir; Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü SHGM sürekli işçi statüsü için yapılan başvuruların sonuçları yayımlanmıştır. 24 Aralık 2017 tarihli 696 Saylı Kanun Hükmünde Kararnameye istinaden 1 Ocak 2018 tarih ve 30288 Sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan usul ve esaslar dahilinde incelemeler yapıldığı belirtildi.

Bu kapsamda 1 Ocak 2018 tarhili kamu kurum ve kuruluşlarında personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına veya mahalli idare şirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin 375 sayılı kanun hükmünde kararnamenin geçici 23’ncü ve geçici 24’üncü maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esaslar çerçevesinde sürekli işçi statüsüne geçmek için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yapılan başvurular sonuçlandırılmıştır.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü taşeron başvuru sonucu başvurusu kabul edilen ve edilmeyenlerin listelerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşılabilmektedir. Başvurusu kabul edilenlerin listesi için TIKLAYINIZ. Başvurusu reddedilenlerin listesi için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler