1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne 3713 Kapsamında Memur Atama Duyurusu
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne 3713 Kapsamında Memur Atama Duyurusu

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne 3713 Kapsamında Memur Atama Duyurusu

3713 sayılı terörle mücadele kanunu gereği Devlet Personel Başkanlığı (DPB) yerleştirme sonuçlarına göre Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kadrolarına yerleşen adaylar için atama duyurusu yapıldı. Memur atamasına esas belgeler ve işlemler haberimizde.

A+A-

3713 Sayılı Kanun gereği yerleştirme sonuçlarına göre Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kadrolarına, DPB tarafından yerleştirilen adaylardan istenecek belgeler yayımlandı. Adayların, atama işlemlerinin yapılabilmesi için aşağıda belirtilen belgeleri hazırlayarak, 15 Eylül 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar SHGM’ye belgeleri ulaştırmaları gerekiyor.

Memur ataması için istenilen belgeler şunlardır:

Diploma veya mezuniyet belgesinin noter ya da mezun olduğu okul tarafından onaylanmış örneği ya da şahsen yapılacak müracaatlarda aslı gösterilmek kaydıyla fotokopisi İnsan Kaynakları Müdürlüğünce onaylanacaktır,

T.C. Kimlik Numarasının bulunduğu Nüfus Cüzdanının fotokopisi, DPB yerleştirme belgesinin bilgisayar çıktısı, erkek adaylar için yetkili askerlik şubelerince düzenlenmiş veya e-devlet kapısı üzerinden çıktısı alınmış barkodlu askerlik durum belgesi, son üç ay içerisinde alınmış sabıka kaydının olmadığına dair Cumhuriyet Savcılığından belge veya e-devlet kapısı üzerinden çıktısı alınmış barkodlu adli sicil kaydı belgesi,

8 adet vesikalık fotoğraf, 3628 sayılı kanunun ve mal bildiriminde bulunulması hakkında yönetmelik hükümlerince doldurulması gereken mal bildirim beyannamesi, her türlü iklim koşullarında görevini sürekli yapmasına engel olabilecek hastalık veya sakatlığının bulunmadığının belirtildiği sağlık beyanı,

Adres beyanı, Halen bir kamu kurumunda veya daha önce 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak çalışan adayların muvafakat işlemlerinin başlatılabilmesi için çalışılan kamu kurumu, derece-kademesi, unvanı ve sicil numarasının belirtildiği bir dilekçe, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu istenmektedir.

Atanmaya hak kazanan adaylar, yukarıda belirtilen belgeleri tam ve eksiksiz olarak temin ederek başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Başvuru belgeleri ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler