Son 24 Saat İçinde Yayınlanan İŞKUR İş İlanları – Toplam 35 Kamu İşçi Alımı

İşkur İş İlanları kapsamında son 24 saat içerisinde hangi kamu kurum ve kuruluşuna kaç kamu personeli veya işçi alımı yapılacak. Tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

featured

İşkur İş İlanları kapsamında son 24 saat içerisinde hangi kamu kurum ve kuruluşuna kaç kamu personeli veya işçi alımı ile ilgili ilan yayımlandı bu haberimizde sizler ile bunu paylaşacağız.

İşkur tarafından son 24 saat içerisinde yayımlanan kamu personeli alımı ilanına göre; toplamda 27 geçici personel alımı, 8 daimi personel alımı gerçekleştirilecek. Aşağıda hangi kuruma kaç personel alımı gerçekleştirileceği, daimi mi, geçicimi olduğunu sizler ile paylaşacağız. Alımlara yönelik özel şartlara da haberimizin detayında yer vereceğiz.

BÜRO MEMURU NOTER KÂTİBİ ALIMI

Fethiye 7. Noterliğine seri klavye bilgisi olan kâtip alımı gerçekleştirilecek. Başvurular [email protected] mail adresi aracılığı ile yapılacak. Başvuru yapmak için bilgi almak isteyen adaylar telefon ile yada şahsen başvurarak bilgi alabilirler. Toplam 1 Büro memuru alınacak. Başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması gerekiyor.

YOZGAT İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BEDEN İŞÇİSİ ALIMI

Yozgat Emniyet Müdürlüğü 2 daimi işçi alımı gerçekleştirecek. Başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu, en fazla lisans mezunu olması gerekiyor. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleşecek. Alım kura ile gerçekleşecek. Posta, Kargo veya kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacak.

TAŞKÖPRÜ BELEDİYESİ ELEKTRİKÇİ ALIMI

Taşköprü Belediyesi geçici personel şeklinde toplam 1 kişi alacak. Başvuru yapacak olan adayların lise ve dengi okullardan mezun olması gerekiyor. Elektrikçi pozisyonuna alım yapılacak. Adayların en az 2 sene tecrübe sahibi olması aranan şartlar arasında bulunuyor. 24.05.2019 Cuma günü saat:10:00’da Taşköprü Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında Kura Çekilişi Olacak.

AĞRI BELEDİYESİ ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ALIMI

Ağrı Belediyesi daimi işçi alımı kapsamında 1 Orman Endüstri Mühendisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Başvuracak olan adayların 4 yıllık Mühendislik lisans bölümü mezunu olması gerekiyor. Adaylar başvurularını İşkur üzerinden gerçekleştirecekler.

BEYLER SULAMASI BİRLİĞİ ÇİFTÇİ ALIMI

Beyler Sulaması Birliği Başkanlığı Tarla Ürünleri ve Zirai Sulamacı olarak görev yapacak çiftçi alımı gerçekleştirecek. Toplam 1 kişi alınacak ve geçici işçi statüsünde olacak. Başvuracak olan adayların ortaöğretim mezunu yani lise mezunu olması gerekiyor. Alıma başvuracak olan adayınEn az (6) ay zirai sulamacı olarak tecrübesi bulunması, SGK Hizmet Dökümü veya Sulama Birliğince düzenlenmiş deneyim yazısı bulunması gerekiyor.E sınıfı sürücü belgesine sahip, Devrekani İlçesinde ikamet eden, güvenlik soruşturmalarında sakıncalı bir durumu bulunmayan 5 ay çalışma süreli ZİRAİ SULAMA işçisi alınacak.

ULUSLARARASI TARIMSAL ARAŞTIRMA VE EĞİTİM MERKEZİ İŞÇİ ALIMI

Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi geçici işçi statüsünde toplam 25 kamu personeli işçi alımı gerçekleştirecek. Alım kapsamında; 2 Aşçı, 3 Aşçı yardımcısı,19 temizlik personeli ve 1 cankurtaran alınacak. Temizlik personeli Aşçı ve aşçı yardımcı ilanlarına başvuru yapacak olan adayların ilkokul mezunu, Cankurtaran pozisyonuna başvurmak isteyen adayların ise lise mezunu olması gerekiyor.

EZİNE BELEDİYESİ BİLGİSAYAR BAKIM VE ONARIMCISI ALIMI

Ezine Belediyesi daimi işçi statüsünde toplam 1 bilgisayar bakım ve onarımcısı alımı gerçekleştirecek. Başvuru yapacak olana adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. MEB onaylı Bilgisayar Teknik Servisi Ustalık ve Usta Öğreticilik Belgesine sahip olması gerekiyor. Adayların 22 Mayıs 2019 tarihine kadar Ezine Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğüne özel şartlara sahip olduğunu gösteren evrakları ibraz etmeleri gerekiyor.

MANİSA ÖĞRETMEN EVİ TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Manisa Öğretmenevine Temizlik Görevlisi unvanı ile Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi alımı yapılacak. Alım daimi işçi statüsünde gerçekleşecek ve 1 kişi olacak. En az ilkokul mezunu olan adaylar başvuruda bulunabilir. Başvuru yapan adaylar için en az 2 yıl iş tecrübesi aranıyor. 22 Mayıs 2019- 24 Mayıs 209 tarihleri arasında adayların evraklarını teslim etmeleri gerekiyor. 28 Mayıs 2019 tarihinde kura çekilecek 31 Mayıs 2019 tarihinde ise mülakat gerçekleşecek.

ET VE SÜT KURUMU ŞOFÖR VE YÜK TAŞIMA PERSONELİ ALIMI

Et ve Süt Kurumu ilkokul mezunu şoför ve yük taşıma pozisyonu için 2 personel alımı gerçekleştirecek. Alım daimi işçi statüsünde gerçekleşecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Son 24 Saat İçinde Yayınlanan İŞKUR İş İlanları – Toplam 35 Kamu İşçi Alımı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!