Son Dakika! Nihat Özdemir’den Flaş İstifa Kararı!

TFF Başkanı Nihat Özdemir tarafından verilen flaş bir kararla Fenerbahçe kongre üyeliği görevinden istifa etti.

63029
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe Nihat Özdemir’e İhraç İşlemi Başlatmıştı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı (TFF) Nihat Özdemir’in Fenerbahçe kongre üyeliğinden istifa ettiği öğrenildi. Nihat Özdemir geçtiğimiz haftalarda 2010 – 2011 futbol sezonu ile ilgili bazı açıklamalar yapmış ve bu açıklamalarıyla Fenerbahçe yönetiminin büyük tepkisini çekmişti. Fenerbahçe camiasından da tepkiler gelmesinin ardından Kulüp tarafından Nihat Özdemir’in kongre üyeliği ile ilgili ihraç işlemi başlatılmıştı. Şimdi ise Özdemir aldığı bir son dakika kararı ile Fenerbahçe kongre üyeliğinden istifa etti.

Nihat Özdemir İstifa Kararı Aldı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, 2010 – 2011 sezonu hakkında yaptığı bazı açıklamalar nedeniyle Fenerbahçe camiasının büyük tepkisini toplamıştı. Kulüpte uzun yıllar boyunca görevde bulunan Nihat Özdemir’in bu açıklamalarından sonra ihraç edilmesi yönünde bir karar aldı. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün, Özdemir’in ihraç edileceğinin konu olduğu mektup bugün TFF Başkanı’na iletildi. Nihat Özdemir, Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yollanan ihraç kararı mektubunun bugün eline ulaşmasından sonra bir son dakika kararı aldı ve kulüpteki kongre üyeliği görevinden ayrıldığını açıkladı.

Ne Olmuştu?

Fenerbahçe Spor Kulübü’ne yakın kaynaklardan bilgi edinildiği belirtilen bazı haberlerde kulübe henüz TFF Başkanı Nihat Özdemir’in istifasıyla ilgili bir bilgi ya da resmi belge ulaşmadığı öğrenildi.

TFF Başkanı Özdemir 4 Haziran 2020 tarihinde katıldığı bir canlı yayında 9 yıldan bu yana şike olayına rastlanmadığını ifade etmişti. Fenerbahçe bu açıklamadan sonra “Yazıklar Olsun Nihat Özdemir!” başlıklı bir açıklamayı web sitesi üzerinden yayınlamıştı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!