Son Dakika! Tekirdağ’a Giriş Çıkışlar Yasaklandı!

Tekirdağ Valiliği tarafından yapılan açıklamada şehre giriş çıkışların yasaklandığı bildirildi.

62803
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tekirdağ Valiliği Açıklama Yaptı

Tekirdağ Valiliği bir açıklama yaparak şehre giriş ve çıkışların 3 gün süreyle yasaklandığını bildirdi. Açıklamada HDP tarafından yapılan bazı şehirlerde toplanma çağrılarından dolayı bu kararın alındığı, bu gibi toplaşmaların yeni tip koronavirüs salgını ile mücadelede zafiyet oluşturabileceği belirtildi. Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ve İl İdare Kurulu tarafından düzenlenen toplantıda alınan karar kamuoyuyla paylaşıldı. Tekirdağ’a giriş ve çıkışlar 14 Haziran – 17 Haziran 2020 tarihlerini kapsayacak şekilde yasaklandı.

“Vatandaşlar Arasında Fiziksel Temas Olabilir”

Tekirdağ Valiliği’nin yaptığı açıklamada bazı illerde protesto amacıyla toplanma ile ilgili çağrılar yapıldığı, bu gibi eylemlerin Tekirdağ’da da tertiplenmesi halinde koronavirüsle mücadelede olumsuz durumlara yol açacağı belirtildi. Protestolarda ayrıca vatandaşlar arasında fiziksel ve sözlü temasların da olabileceği, kamu düzeninin bozulma ihtimalinin olduğu da ifade edildi. Oluşabilecek olumsuz durumların engellenmesi için 14 Haziran 2020 günü 08:00’dan 17 Haziran 2020 günü saat 08:00’a kadar 3 gün süreyle Tekirdağ’a giriş çıkışların durdurulduğu belirtildi.

Tüm Etkinlikler İptal Edildi

Tekirdağ Valiliği tarafından yapılan açıklamada yapılan toplanma çağrılarından dolayı Tekirdağ da dahil olmak üzere bazı şehirlerde düzenlenecek olan gösteri yürüyüşleri, toplantı, protesto, şenlik, konser, imza kampanyası ve benzeri tüm etkinliklerin yasaklandığı, koronavirüs önlemleri kapsamında olan bu kararlara uymayanlar hakkında cezai işlem uygulanacağı da haber verildi. Tekirdağ’a giriş ve çıkışlar 3 gün süreyle yasaklandı.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!