1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Sosyal Güvenlik Kurumu Sözleşmeli Personel Alımı yapacak
Sosyal Güvenlik Kurumu Sözleşmeli Personel Alımı yapacak

Sosyal Güvenlik Kurumu Sözleşmeli Personel Alımı yapacak

Sosyal Güvenlik Kurumu, sgk personel alımı, sözleşmeli personel alımı, sözleşmeli personel alımı 2014, sgk sözleşmeli personel alımı, sözleşmeli personel alımı sgk, Bilişim Uzmanı Alımı, Bilişim Uzmanı Alımı 2014, Bilişim Uzmanı Alımı sgk, Bilişim Uzmanı

A+A-

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Sözleşmeli Bilişim Uzmanı Alımı yapacak. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü bünyesinde yazılım uzmanı pozisyonunda çalıştırmak üzere 9 Sözleşmeli Bilişim Uzmanı Alımı yapacak.

Şartların ilk maddesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel şartları taşımak. Alınacak olan sözleşmeli personelin Mühendislik Fakülteleri veya Fen-Edebiyat Fakültelerinin 4 yıllık İstatistik,  Matematik,  Fizik bölümlerinden mezun olmak ve yükseköğretimi sırasında bilgisayar alanında aldığı derslerde öğrendiği programlama dillerine ilişkin belge veya üniversitelerin ya da Milli Eğitim Bakanlığının onaylı bilgisayar kurslarını bitirdiğine ilişkin sertifika sahibi olması gerekiyor.

 

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizceden en az (E) düzeyinde puan almış olmak ya da YDS dışındaki İngilizce dil sınavlarında YDS (E) düzeyine eşdeğer Yükseköğretim Kurulu Yürütme Kurulu tarafından belirlenen puanları almış olmak. Şartların bir diğeri olmak ile beraber aranacak özel şartların başında ise Yazılımcı olarak en az 5 (Beş) yıllık Java yazılım geliştirme deneyimine sahip olması gerekiyor. Alınacak sözleşmeli personelin J2EE ve Web Uygulama Geliştirme teknolojilerine hakim olmasıda özel şartlar arasında olacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Sözleşmeli Bilişim Uzmanı Alımı için Müracaat günü bugün yani 16 Haziran 2014 tarihinde başlıyor son müracaat günü ise 30 haziran 2014 tarihinde son bulacak. Detaylara ise Sosyal Güvenlik Kurumu web sitesinden ulaşabileceksiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.