1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Sosyal hizmetler kanunu kapsamında ataması yapılacaklar için duyuru
Sosyal hizmetler kanunu kapsamında ataması yapılacaklar için duyuru

Sosyal hizmetler kanunu kapsamında ataması yapılacaklar için duyuru

31 ARALIK 2014 TARİHİNDE YAYINLANAN DUYURU ŞÖYLEDİR :

A+A-

2828 sayılı sosyal hizmetler kanununa göre tercih seçimlerini yapmış olan adayların yerleştirme sonuçları 25-12-2014 tarihinde devlet personel başkanlığı'nın web sitesinde duyurulmuştur.

Bu duyuru neticesinde Bilim , Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına yerleştirilme hakkı kazanan adayların en geç 09-01-2015 tarihi mesai bitimine kadar(17:00) aşağıda yazılı belgeler ile  Bilim , Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının  Personel Dairesi Başkanlığı 7’nci kat 735 numaralı odaya getirmeleri gerekmektedir.

Bu kurum dışındaki diğer kamu kuruluşlarına atamaları yapılan adayların kura ve KPSS puanına göre hak kazandıkları kurumların kendi internet sitelerinden açıklayacakları belgeler ile bizzat hak kazandıkları kuruma şahsen başvurmaları gerekmektedir. İstenilen belgeler ve son başvuru tarihleri kurumlar arası farklılık oluşturabilir. Adayların bu konuda hassas davranmaları gerekmektedir.

Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı için hak kazanan adaylardan istenen evraklar:

İstenen Belgeler :

1-Nüfus Cüzdanı Sureti
2-İkametgah İlmuhaberi
3-Vesikalık Fotoğraf (4 adet)
4-Mezuniyet (tahsil) Belgesi
5-Sağlık Raporu (Tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınmış)
6-Askerlik Terhis Belgesi
7-Savcılık Kağıdı 

Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iletişim bilgileri.

İrtibat Tel :  0 (312) 201 57 40
                      0 (312) 201 57 07

Adres :       Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Yolu 2151. Cad. No: 154
Söğütözü – 06510 ANKARA

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.