Sözleşmeli 567 Sağlık Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Kırıkkale Üniversitesi 63 personel alımı, Ankara Üniversitesi 204 personel alımı ve Erciyes Üniversitesi 158 personel alımı başvuruları bugün, Selçuk Üniversitesi 88 Personel alımı 9 Mayıs, Fırat Üniversitesi 54 Personel alımı da 10 Mayıs’ta sona eriyor.

featured

Kırıkkale Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Fırat Üniversitesine sözleşmeli lise, önlisans ve lisans mezunu sağlık personelleri alımları kapsamında başvurular 8-9 ve 10 Mayıs 2018 tarihlerinde sona eriyor.

Kırıkkale Üniversitesine önlisans mezunu 3 röntgen teknisyeni ve 8 diğer sağlık personeli ile lisans mezunu 40 hemşire, 6 fizyoterapist, 1 psikolog ve 5 ebe alımı yapılacak. 63 memur alımı için başvurular bugün başladı ve 8 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek.

Erciyes Üniversitesi tarafından önlisans ve lisans mezunu 158 memur alımı yapılacağı ilan edildi. Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü 2 Eczacı, 5 Fizyoterapist, 3 Psikolog, 2 Diyetiyen, 124 Hemşire, 21 Sağlık Teknikeri ve 1 Tabip olmak üzere toplam 158 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Başvurular 8 Mayıs‘ta sona erecek.

Ankara Üniversitesine 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunu 204 sözleşmeli memur alınacak. Başvurular 8 Mayıs‘ta sona erecek.

Selçuk Üniversitesine lise, önlisans ve lisans mezunu 88 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak. Başvurular 9 Mayıs‘ta sona erecek.

Fırat Üniversitesi sözleşmeli lise, önlisans ve lisans mezunu 54 hemşire ve sağlık teknikeri alımı yapılacak. Sağlık personeli alımı başvuruları 10 Mayıs‘ta sona erecek. Sözleşmeli sağlık personeli alımları kapsamında başvurulara dair detaylara My Memur iş ilanı kariyer sayfasından ulaşabilirsiniz. İş ilanı ve kariyer sayfası için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sözleşmeli 567 Sağlık Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!