Sözleşmeli Personel Alımı: DOB Sözleşmeli Bir Personel Alımı Yapacak

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sözleşmeli sanatçı alım ilanı DPB'de yayımlandı. Sözleşmeli memur alımları kapsamında Antalya DOB için 1 sözleşmeli personel alımı ilanı ve şartları için tıklayınız. 

featured

Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacın karşılamak üzere Türk Uyruklu misafir sanatçı çalışma grubunda temsil/gün başına pozisyonunda sözleşmeli 1 orkestra sanatçısı (flüt) alınacaktır.

Memur alımı şartları; Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır.

Personel alımı başvuru şekli; Başvurular, en geç 29 Mayıs 2018 Salı günü mesai bitimine kadar ilgili Müdürlüğe; Özgeçmiş, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 2 adet Fotoğraf, Diploma Örneği veya Öğrenci Belgesi (Mezun durumunda son sınıf öğrencileri için), Dilekçe ile şahsen ya da posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılabilir. Memur alımı başvuru ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sözleşmeli Personel Alımı: DOB Sözleşmeli Bir Personel Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!