1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Sözleşmeli Personel Alımı: DOB Sözleşmeli Bir Personel Alımı Yapacak
Sözleşmeli Personel Alımı: DOB Sözleşmeli Bir Personel Alımı Yapacak

Sözleşmeli Personel Alımı: DOB Sözleşmeli Bir Personel Alımı Yapacak

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü sözleşmeli sanatçı alım ilanı DPB'de yayımlandı. Sözleşmeli memur alımları kapsamında Antalya DOB için 1 sözleşmeli personel alımı ilanı ve şartları için tıklayınız. 

A+A-

Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacın karşılamak üzere Türk Uyruklu misafir sanatçı çalışma grubunda temsil/gün başına pozisyonunda sözleşmeli 1 orkestra sanatçısı (flüt) alınacaktır.

Memur alımı şartları; Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

Yükseköğrenim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları ya da son sınıfta öğrenimlerine devam ediyor olmaları şartı aranır.

Personel alımı başvuru şekli; Başvurular, en geç 29 Mayıs 2018 Salı günü mesai bitimine kadar ilgili Müdürlüğe; Özgeçmiş, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 2 adet Fotoğraf, Diploma Örneği veya Öğrenci Belgesi (Mezun durumunda son sınıf öğrencileri için), Dilekçe ile şahsen ya da posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılabilir. Memur alımı başvuru ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.