1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sözleşmeli Sağlık Personel Eş Durumu Kurası Ocak 2015
Sözleşmeli Sağlık Personel Eş Durumu Kurası Ocak 2015

Sözleşmeli Sağlık Personel Eş Durumu Kurası Ocak 2015

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları 4/B Sözleşmeli Personelinin 2015 Yılı Ocak Dönemi Eş Durumu Nedeniyle Yer Değişikliği Kurası Hakkında Duyuru yayımlandı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarında istihdam edilen 4/B sözleşmeli personelin eş durumu nedeniyle kurum içi yer değişikliği başvuruları başlıyor.

Sağlık Bakanlığı Personel Bilgi Sistemi PBS üzerinden alınacak başvurular 05 - 09 Şubat 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.

Sağlık Bakanlığı,Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumlarında görev yapan 4/B'li sözleşmeli sağlık personelinin yapacağı başvurular için illerde boş münhal pozisyonlar açıklandı.

14 Mart 2015 tarihi itibariyle fiilen bir yıl çalışma şartı aranan başvurularda her sözleşmeli sağlık personeli bağlı olduğu kurumun ünvanına göre boş pozisyonlarına eş durumu nakil talebinde bulunabilecek.

Kura sonucu 26 Şubat 2015 Perşembe günü Bakanlığın internet sitesinde duyurulacak.

Genel Yazı
Duyuru Metni
Başvuru Takvimi
Sağlık Bakanlığı Boş Pozisyon Listesi
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Boş Pozisyon Listesi
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Boş Pozisyon Listesi
Ek-1 Form (İstenen Belgeler)
Ek-2 Form (Eş Durum Belgesi, İl’ler arası görev yeri değişikliği mümkün olmayan bir görevde çalışan kamu personeli için)
Ek-3 Form (Eş Durum Belgesi, Mevzuatı uyarınca zorunlu yer değiştirmeye tabi tutulan bir görevde çalışan kamu personeli için)
Ek-4 Form (Eş Durum Belgesi, Eşi Sağlık Bakanlığı veya bağlı kuruluşlarında çalışanlar için)

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler