1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. Şubat Atamasında 31 Kadro Boş Kaldı
Şubat Atamasında 31 Kadro Boş Kaldı

Şubat Atamasında 31 Kadro Boş Kaldı

5 Şubat 2015 Tarihinde Gerçekleştirilen 15Bin Öğretmen Atamasında 9 Branştan 31 Adet Kadro Boş Kaldı.

A+A-

5 şubat 2015 tarihinde gerçekleştirilen 15bin öğretmen atamasında toplam 9 branştan 31 adet kadro boş kaldı. Bu boş kalan branşlara atama yapılamadığından Milli Eğitim Bakanlığı muhtemelen önümüzdeki günlerde, diğer yıllarda yaptığı gibi ek atama ile öğretmen atayacaktır.

Boş kalan Branşlar sırayla bakacak olursak: Biyomedikal Cihaz Teknolojileri, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetler, Harita-Tapu-Kadastro/Harita-Tapu-Kadastro Tekniği, Hayvan Sağlığı, Sağlık/Diş Protez, Sağlık/Anestezi ve Reanimasyon Branşlarından birer öğretmen kadrosu; Sağlık Bilgisi branşından üç adet öğretmen kadrosu; Ulaştırma Hizmetleri branşından dört adet öğretmen kadrosu boş kalmıştır. En çok Özel Eğitim Branşından boş kadro kaldığı istatistiklerde ortaya çıktı. Toplamda onsekiz adet kadroya Öğretmen ataması yapılamamıştır.

 

MEB MYTERCİH ROBOTU

Okul Bazında Kontenjan Excel

Alan Bazında Minimum Puanlar

İlkatama Alan Bazlı Minimum Puanlar İçin Tıklayınız

İlkatama Kurum Bazında Minimum Puanlar İçin Tıklayınız

Açıktan-Kurumlararası Yeniden Atama Alan Bazlı Minimum Puanlar İçin Tıklayınız

Açıktan-Kurumlararası Yeniden Atama Kurum Bazlı Minimum Puanlar İçin Tıklayınız

 

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.