1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. DİĞER PERSONEL ALIMLARI

  4. Şuhut SYDV memur alım ilanı yayınlandı
Şuhut SYDV memur alım ilanı yayınlandı

Şuhut SYDV memur alım ilanı yayınlandı

Afyon Şuhut Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) iki kamu personeli alımı yapacak. Adayların lisans mezunu olması ve KPSS'den en az 70 puan almış olma şartı memur alım ilanında yer alıyor.

A+A-

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Afyon Şuhut Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Şuhut SYDV) memur alım ilanı yayınladı. Şuhut SYDV bünyesinde istihdam edilmek üzere iki sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

Afyon Şuhut Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı memur alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların üniversitelerin dört yıllık lisans programlarının iktisat, işletme, maliye, kamu yönetimi, siyaset bilimi, muhasebe, muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe ve denetim, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, istatistik, ekonomi bölümlerinin herhangi birinden mezun olma şartı yer alıyor.

Şuhut SYDV tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre adayların İngilizce bilmesi ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç sürebiliyor olması isteniyor. Ayrıca SYDV memur adayının Afyon Şuhut ilçe sınırlarında ikamet ediyor olması gerekiyor. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2018 veya 2019 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 70 puan almış olma şartı aranıyor.

Memur adaylarının, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak(İlan tarini itibarı ile 18/09/1984 tarihinde ve sonrasında doğanlar başvuruda bulunabilirler), erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak veya askerlikle ilişkisi bulunmamak (Tecilli olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir) özelliklerine sahip olmaları gerekiyor.

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak ilan metninde yer alıyor. Ayrıca Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Adli sicil kaydı bulunmamak. Genel muhasebe mevzuatına ve hesap planına hakim olmak. Yasal beyannameleri(muhtasar, kdv...) ve personel sigorta işlemlerini yapabilmesi tercih sebebi olarak ilan metninde belirtiliyor.

SYDV PERSONEL ALIM İLANLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak

18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak

Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak

En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak

Kamu haklarından mahrum bulunmamak

Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak

İş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşıma şartı ilan metninde yer alıyor.

İlan metninde başvuru yapacak adaylar aktif ilanlardan sadece bir tanesine başvuru yapabileceği bilgisi yer alıyor. Başvuru yapılan ilan mülakat sürecini tamamladıktan sonra aday başka bir ilana başvuru yapabilecek.

Başvuruların geçerli olması için internet üzerinden başvuru yaptıktan sonra ilan için istenen belgeleri başvuru süresi dolmadan Şuhut Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim edilecek. Belgeleri teslim etmeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecek ibaresi memur alımı ilanında yer alıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler