Süleyman Demirel Üniversitesi 55 Memur Alımı Yapacak

Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından önlisans ve lisans mezunu 55 memur alımı yapılacak. 40 hemşire ve 15 diğer sağlık personeli olmak üzere toplam 55 sağlık personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

featured

Süleyman Demirel Üniversitesi 55 memur alımı yapacak. Süleyman Demirel Üniversitesi Hastane Başmüdürlüğünde 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre sözleşmeli memur statüsünde istihdam edilmek önlisans ve lisans mezunu 40 hemşire ve 15 diğer sağlık personeli toplam 55 sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek. İlana başvurular bugün itibarıyla başlayıp 21 ağustos 2017 tarihi saat 17:30’da sona erecek.

Süleyman Demirel Üniversitesi memur alımında 2016 KPSS puan sıralaması esas alınacak olup, başvuru yapabilmek için puan barajı bulunmuyor. Ayrıca sözlü ya da yazılı sınav yapılmayacak. Adaylar başvurularını Üniversitenin internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurduktan sonra istenen belgeler ile birlikte Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapabilecekler.

Başvuru yapabilmek için; Pozisyonlara göre ilanda belirtilen önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olmak şartı aranıyor. 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor. Başvurularda lisans mezunlarında KPSSP3 puanı, ön lisans mezunlarında KPSSP93 puanı kullanılacak.

Başvuru sırasında istenen belgeler; Nüfus cüzdanı fotokopisi, başvuru formu, mezuniyet belgesi fotokopisi, 2016 KPSS (B) sınav sonuç belgesi, mesleki tecrübe belgesi, perfüzyonist yetki belgesi olarak belirtildi. Süleyman Demirel Üniversitesi 55 memur alımı il ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Süleyman Demirel Üniversitesi 55 Memur Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!