Süleyman Demirel Üniversitesi 93 Sözleşmeli Personel Alacak

Süleyman Demirel Üniversitesi sözleşmeli kamu personeli alımı kapsamında hemşire ve diğer sağlık personelleri alımları yapıyor. Üniversite sağlık personeli alımı başvuruları ve başvuru şartları için tıklayınız.

featured

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğünden sözleşmeli personel (4/B) alım ilanı DPB’de yayımlandı. Üniversitesi Hastanesi Başmüdürlüğünde istihdam edilmek üzere 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle 93 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 7 Mayıs ile 21 Mayıs 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Lisans mezunu 60 hemşire alımı; Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak gerekiyor.

Lise mezunu 12 hemşire alımı; Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik veya Ebelik-Hemşirelik, Sağlık Memurluğu alanlarından birinden mezun olmak.

Önlisans mezunu 21 diğer sağlık personeli alımı; Anestezi, Anestezi Teknikerliği ön lisans programından mezun olmak, Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programından mezun olmak, Sağlık Laboratuarı, Tıbbi Laboratuar, Tıbbi Laboratuar Teknikleri, ön lisans programlarının birinden mezun olmak, Radyoterapi ön lisans programından mezun olmak, Fizik Tedavi, Fizyoterapi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ön lisans programların birinden mezun olmak gerekiyor.

Personel alımı başvuru şartları; başvuru yapacak adaylar yukarıda belirtilen şartlar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Lisans mezunlarında KPSSP3 puanı, ön lisans mezunlarında KPSSP93 ve ortaöğretim mezunları için de KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekmektedir. Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Başvuracak adayların durumunun; 5917 sayılı Kanunun 47 nci maddesinin beşinci fıkrasının (a) bendinin 2 nci alt bendi gereğince, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (B) bendi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin  feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması isteniyor.

İstenen belgeler; Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Mezuniyet belgesi fotokopisi, 2016 KPSS (B) sınav sonuç belgesi istenmektedir. İlan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Süleyman Demirel Üniversitesi 93 Sözleşmeli Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!