Survivor Sms Sonuçları Sıralaması Kim Elendi – 5 Mart Gönüllülerden Kim Gitti

Survivor 2018’de yine bir eleme yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllülerden kim elendi? Survivor sms sıralaması ile adaya kim veda etti. Survivor sms sonuçları kim elendi?

Survivor Sms Sonuçları Sıralaması Kim Elendi - 5 Mart Gönüllülerden Kim Gitti
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survivor 2018’de 4. hafta heyecanı da geride kaldı. Şubat ayında başlayan ve her sene olduğu gibi yine milyonları ekranları başına kilitleyen yarışmada yine bir eleme ile hafta sona erdi. Bu hafta Survivor’dan kim elendi? Survivor sms sıralaması ile eleme potasındaki gönüllülerden kim elendi? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Hatırlanacağı üzere dokunulmazlık oyununu All Star takımı kazanmıştı. İlk iki dokunulmazlık oyununu da kazanan deneyimli All Star takımı, gönüllüleri yine alt ederek bu seneki serisini bozmadı. Kaybeden takımdan 3 kişi eleme potasına çıktı. Yarışmacıların ismini yazdığı 1 kişi ile bireysel dokunulmazlığı alan ve performans birincisi yarışmacılar birer ismi eleme adayı yaptı.

Dokunulmazlık oyunu sonrasında yapılan gönüllüler eleme konseyinde çoğunluk İpek’in ismini yazmıştı. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Cumali Akgül ise daha önce kendisini eleme adayı yapan Melih’i potaya çıkarmıştı. Son olarak haftanın performans birincisi Anıl, Emre’yi son eleme adayı olarak belirlemişti.

Survivor sms sonuçları uyarınca kim elendi? Eleme konseyinde özellikle potadaki yarışmacıların oldukça heyecanlı oldukları görüldü. Yayınlanan yeni bölümde, elenen adayın ismini Acun Ilıcalı açıkladı. Sms sıralamasına göre diğer 2 potadaki adaydan daha az oy alan Emre yarışmaya veda eden 3. gönüllü oldu. Bu şekilde Survivor 2018 kim elendi sorusu 5 Mart tarihli cevabını buldu.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!