Suşehri SYDV KPSS 60 Puanla Memur Alımı Yapacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sivas Suşehri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV KPSS 60 puanla kamu personeli alımı yapacak. Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi ilanına başvurular başladı.

56544
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sivas Suşehri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Suşehri SYDV) Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alım ilanı sosyal yardımlar genel müdürlüğü sayfasında ilan edildi. Kamu personeli alım ilanına başvuru için en az KPSS 60 puan şartı aranıyor.

SİVAS SUŞEHRİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI (SYDV) KAMU PERSONELİ ALIMI

Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi personel alımı ilanına başvuracak adayların; bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmaları isteniyor. Daha önce Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı kuruluşlarda ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında çalışmış olmaları yada Türkiye sınırlarında örgün eğitim veren üniversitelerin 4 yıllık Sosyal Hizmetler bölümünden yada yakın bölümlerden mezun olmaları gerekiyor. Adayların en az B sınıfı ehliyet sahibi olmaları ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmaları gerektiği ilan metninde yer alıyor.  SYDV kamu personeli adaylarının Sivas Suşehri İlçesinde 6 aydır ikamet ediyor olmaları gerekiyor.

SYDV kamu personeli adaylarının, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında 2018-2019 KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmaları gerekiyor. SYDV ilana başvuracak erkek adayların askerliğini yapmış yada en az 1 yıllık tecil ettirmiş olmaları gerekiyor. Memur adaylarının 35 yaşını doldurmamış olmaları gerektiği ilan metninde belirtiliyor.

SİVAS SUŞEHRİ SYDV MEMUR ALIMI BAŞVURU YERİ VE ZAMANI

Memur alımına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Aile ve Çalışma Bakanlığı vakıf ilanlarının bulunduğu Vakıf Personel Başvuru Giriş Formunu doldurarak gerçekleştirebilecekler. Aşağıda yer alan linkten başvuru sayfasına erişim sağlayabilirsiniz. Adaylar başvurularını 11 Ekim 2019 tarihine kadar tamamlamaları ve 16 Ekim’e kadar evraklarını teslim etmeleri gerekecek.

SYDV Memur Alımı Başvuru Sayfası İçin TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0