1. HABERLER

  2. SYDV İŞ İLANLARI

  3. SYDV Burdur Personel Alımı
SYDV Burdur Personel Alımı

SYDV Burdur Personel Alımı

SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Burdur Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Olarak 1 Kişi İstihdam Edilecek Son Başvuru 16 Mart 2015

A+A-

- Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Personelinin norm kadro standartları, iş tanımları, nitelikleri, özlük hakları ve çalışma şartlarına ilişkin esasların sosyal yardım ve inceleme görevlisi unvanı iş için gerekli özelliklerde belirtilen 4 yıllık yükseköğrenim kurumlarından mezun olma (İşletme, Ekonomi, Siyasal Bilgiler, Sosyoloji, Biyoloji, Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik , Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri mezunları tercih edilir.)

- Bilgisayar işletmeni veya donanımı sertifikası sahibi olmak

-Sürücü belgesi şartı aranmaktadır: En az B sınıfı veya daha üst sınıf ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanıyor olmak.

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet etmeyenler başvuramaz.

Genel Şartlar ve Başvuru İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel Sektöre Ait İlanlar İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.