1. HABERLER

  2. SYDV İŞ İLANLARI

  3. SYDV Çorum Bayat Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı
SYDV Çorum Bayat Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

SYDV Çorum Bayat Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Çorum Bayat Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Olarak 1 Kişi İstihdam Edilecek Son Başvuru 13 Şubat 2015

A+A-

- Bilgisayar programlarını kullanabiliyor olmak. (Word, Excel vb. Ofis Programları)

-  Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak,

- Sınavı kazanan adaylardan sözleşme aşamasında, görevi devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda her türlü taşıtla seyahat etmeye engel olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu.

- Kendisi veya ailesinin 01.01.2015 tarihi itibariyle Bayat ilçesinde ikamet ediyor olması 6) Vakfımızda en az 5 (beş) yıl çalışmayı taahhüt etmek, 5 yıl zarfında işi bırakması durumunda 40.000,00 (kırkbin) TL Vakfımıza tazminat ödeyeceğine dair noterden tasdikli taahhütname imzalanacaktır.

- 01.01.2015 tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamış olmak.

Genel Şartlar ve Başvuru İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel Sektöre Ait İlanlar İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.