1. HABERLER

  2. SYDV İŞ İLANLARI

  3. SYDV İstanbul Fatih Personel Alımı 2015
SYDV İstanbul Fatih Personel Alımı 2015

SYDV İstanbul Fatih Personel Alımı 2015

1 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanan İlanda, SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İstanbul Fatih 5 Personel Alacak Son Başvuru 10 Nisan 2015

A+A-

İstanbul Fatih Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na 1 kişi büro görevlisi olarak alınacak şartlar şöyle; İyi derecede bilgisayar ve Microsoft Ofis ( Excel, Word, Powerpoint, Outlook ...) programlarını iyi derecede kullanabilmek. Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren Hukuk, Siyasal Bilgiler, Uluslararası İlişkiler, İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Muhasebe, Kamu Yönetimi, İletişim Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık vs.. gibi bölümlerin birinden mezun olmuş olmak.

İstanbul Fatih Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na 4 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak alınacak şartlar şöyle; İyi derecede bilgisayar ve Microsoft Ofis (Excel, Word, Powerpoint, Outlook ....) programlarını iyi derecede kullanabilmek, Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren Hukuk, Siyasal Bilgiler, Uluslararası ilişkiler, İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Muhasebe, Kamu Yönetimi, İletişim Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık vs. gibi bölümlerin birinden mezun olmuş olmak. En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabilmek şart.

Genel Şartlar ve Başvuru İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel Sektöre Ait İlanlar İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.