1. HABERLER

  2. SYDV İŞ İLANLARI

  3. SYDV Nevşehir Gülşehir Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı
SYDV Nevşehir Gülşehir Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

SYDV Nevşehir Gülşehir Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Nevşehir Gülşehir Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Olarak 1 Kişi İstihdam Edilecek Son Başvuru 22 Aralık 2014

A+A-

SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Nevşehir Gülşehir Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Olarak 1 Kişi İstihdam Edilecek Son Başvuru 22 Aralık 2014.

-İyi derecede Bilgisayar Programlarını kullanabilmek ve Muhasebe konusunda iyi derecede kendisini geliştirmiş olmak. (Tercih Sebebidir)

- En az 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İşletme İktisat, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Uluslar Arası İlişkiler) ve Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak.

- En az B sınıfı sürücü belgesi ve sürücülük tecrübe sahibi olmak. 

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

Genel Şartlar ve Başvuru İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel Sektöre Ait İlanlar İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.