1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından 28 Şubat tarihinde başlayan sözlü sınavlar 9 Nisan 2018’de tamamlanmıştı. Sınav komisyonları tarafından görevde yükselme ve unvan değişikliği sözlü sınavı sonuçları bugün belli oldu.

A+A-

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 28 Şubat - 9 Nisan 2018 tarihleri arasında Sözlü Sınav Komisyonları tarafından sözlü sınavları yapılan adayların sözlü sınav sonuçları, Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Kurulunun 11 Mayıs 2018 tarihli ve 2018/7 sayılı kararı ile belirlenmiş olup sınav gruplarına göre aday bilgilerini içeren sözlü sınav sonuçları listesi, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 12’nci maddesinin birinci fıkrası gereğince aşağıda yayımlanmıştır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından sınav kurulu kararı gereği Tapu Müdürü, Tapu Sicil Müdür Yardımcısı, Arşiv Memuru, Avukat, Kontrol Mühendisi, Mühendis (Taşra), Mühendis (Merkez), İstatistik ve tekniker unvanları için sonuçlara aşağıdaki bağlantılardan ayrı ayrı ulaşabilirsiniz.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Sınav sonuçlarına itiraz ve sınav belgelerinin saklanması maddesi gereği itiraz süreci başladı.

Sözlü sınav soru ve sonuçlarına dair itirazların, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 12 nci maddesinin birinci fıkrası gereğince, sonuçların Genel Müdürlük resmi internet sitesinde ilanını takip eden beş iş günü içerisinde, EBYS üzerinden birim üst yazısı ekinde doğrudan İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına gönderilmek suretiyle alınmasına karar verilmiştir.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile EBYS üzerinden gönderilmeyen posta, faks ve eposta gibi yöntemler ile gönderilen dilekçeler ve EBYS üzerinden oluşturulmakla birlikte sonuçların Genel Müdürlük resmi internet sitesinde ilanını takip eden beş iş günü içerisinde paraf/imza/onay sürecini tamamlamaması nedeniyle İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına intikal etmeyen/ettirilmeyen itirazların dikkate alınmamasına karar verilmiştir.

Sınav sonuçlarına dair itirazların değerlendirilerek sözlü sınav sonuçlarının kesinleşmesine müteakip adaylarının başarı puanları hesaplanmak suretiyle unvan gruplarına göre asil ve yedek adayların belirlenmesine Oy birliğiyle karar verilmiştir. Sonuçların tamamı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.