1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Tapu ve Kadastro KPSS 2017/6 1300 Memur Alımı Tercih Kılavuzu Yayımlandı
Tapu ve Kadastro KPSS 2017/6 1300 Memur Alımı Tercih Kılavuzu Yayımlandı

Tapu ve Kadastro KPSS 2017/6 1300 Memur Alımı Tercih Kılavuzu Yayımlandı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 1300 personel alımı tercih kılavuzu yayımlandı. ÖSYM Başkanlığı KPSS 2017/6 ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün  Sözleşmeli 1300 memur alımı tercih kılavuzunu yayımladı. KPSS 2017/6 100 memur alımı...

A+A-

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 1300 personel alımı tercih kılavuzu yayımlandı. ÖSYM Başkanlığı KPSS 2017/6 ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün  Sözleşmeli Pozisyonlarına 1300 memur alımı tercih kılavuzunu yayımladı. Adaylar tercihlerini, 20-29 Haziran 2017 tarihleri arasında ÖSYM’nin internet adresinden yapabilecekler.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 1300 memur alımı tercih başvuruları 20 Haziran 2017 tarihinde saat 15:00'den itibaren internet üzerinden yapılabilecek. 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında önlisans mezunları için KPSSP93 ve lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden 60 ve üzerinde puan almış olan adaylar başvuru yapabilecekler.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere önlisans mezunu büro personeli ve tekniker ile lisans mezunu büro personeli alımı tercih kılavuzu yayımlandı. Adaylar 1300 sözleşmeli memur alımı için 30 tercih yapabilecekler. Adayların, tercihlerinin sisteme kaydını yaptıktan sonra kılavuzun son sayfasında belirtilen bankalardan birine veya ÖSYM’nin internet sayfasında yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı /banka kartı ile yerleştirme ücreti yatırmaları gerekiyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2017/6 ile 1300 sözleşmeli personel alımı tercih kılavuzu, kadro pozisyonları, nitelik kodları ve mezun olunan programlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Genel Bilgiler için TIKLAYINIZ.

TABLO-1. ÖN LİSANS MEZUNLARININ TERCİHLERİ ARASINDA GÖSTEREBİLECEĞİ SÖZLEŞMELİ POZİSYONLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

TABLO-2. LİSANS MEZUNLARININ TERCİHLERİ ARASINDA GÖSTEREBİLECEĞİ SÖZLEŞMELİ POZİSYONLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

Ön Lisans Mezunları İçin Nitelik Kodları için TIKLAYINIZ.

Lisans Mezunları İçin Nitelik Kodları için TIKLAYINIZ.

Mezun Olunan Ön Lisans Programı için TIKLAYINIZ.

Mezun Olunan Lisans Programı için TIKLAYINIZ.

Dilekçe için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.