1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Tarım Bakanlığı 2018 Yılı Unvan Değişikliği Soru ve Cevapları Yayımlandı
Tarım Bakanlığı 2018 Yılı Unvan Değişikliği Soru ve Cevapları Yayımlandı

Tarım Bakanlığı 2018 Yılı Unvan Değişikliği Soru ve Cevapları Yayımlandı

Tarım ve Orman Bakanlığı 2018 unvan değişikliği sınavının soru kitapçıkları ve cevap anahtarları MEB tarafından yayımlandı. Tarım Bakanlığı unvan değişikliği soru ve cevapları için tıklayınız.

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından ​6 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilen Tarım ve Orman Bakanlığı unvan değişikliği sınavının soru kitapçıkları ve cevap anahtarları yayımlandı.

Sınav değerlendirmesi nasıl yapılacak? Değerlendirme yüz tam puan üzerinden yapılacak olup doğru cevaplar dikkate alınarak altmış ve üzerinde puan alanlar başarılı sayılacaktır. Her soru eşit puan ağırlığına sahiptir. Başarı puanı hesaplamasında Puan=(Doğru Sayısı veya Soru Sayısı) x 100 formülü kullanılacaktır.

Cevap anahtarında hata olması ve bu hususun Merkez Sınav Kurulu kararı ile belirlenmesi sonucunda, soru veya sorular iptal edilmeyecek, hatalı olan soru veya soruların doğru seçenekleri dikkate alınmak suretiyle değerlendirmeye bu soru veya sorular dâhil edilecektir.

Değerlendirme sırasında hatalı soru veya sorular çıkması durumunda ilgili kanun ve yönetmelikler hükmü gereğince değerlendirme yapılacaktır.

Adayların; sınav puanının eşit olması halinde, adayın soyadı ve adı sırasına göre listelenecektir. Tarım ve Orman Bakanlığı unvan değişikliği sınav sonuçları açıklanınca My Memur olarak sizleri bilgilendireceğiz. Soru ve cevaplar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler