Tarım Bakanlığı Tarla Bitkileri Merkez Araştırma Enstitüsü Kamu İşçisi Alıyor Mayıs 2019

İŞKUR tarafından yeni verilen ilana göre Tarım Bakanlığı Tarla Bitkileri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

featured

İŞKUR tarafından yeni verilen ilana göre Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri)alımı yapacak.

Kamu İşçisi alımına kimler başvuru yapabilecek?

Alınacak personelin mezuniyet durumunun en az ilkokul en fazla lise olması yeterli olacak.

Başvurular ne zaman ve nasıl olacak?

Tarım Bakanlığı Tarla Bitkileri Merkez Araştırma Enstitüsü Kamu İşçisi alımında son başvuru tarihi 31 Mayıs 2019 tarihi olan ilan için adaylar İŞKUR İl müdürlüğüne veya İŞKUR resmi web sitesine başvuru yapabilecekler. İnternet ortamında başvuru sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacak. Öncelik hakkına sahip olan adaylar başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence kabul edildikleri halde gelmeyen, işi reddeden adayların önceden hakkı yok olacak. Kamu personeli alımında adaylar 00004996832 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Kamu personeli alımında adaylar Tarım İşçisi pozisyonunda işe alınacak kişi ekim, dikim, biçim, tarla temizliği vb. işlerde çalıştırılacak. Adaylar 11 Haziran 2019 tarihinde saat 14.00-15.00 saatleri arasında kuraya tabi tutulacak.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tarım Bakanlığı Tarla Bitkileri Merkez Araştırma Enstitüsü Kamu İşçisi Alıyor Mayıs 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. My memur olarak lütfen kişiye özel hazırlanan ilanları sitenizin ana sayfasında haber yapın lütfen. https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00004996832&isyeriTuru=Kamu İkamet şartı ile sınırlandırarak başvuru sayısının azaltılması için sınırlandırma yapılmıştır. Ankara merkezde olan bir alıma sadece Gölbaşı ve Haymana ilçelerinde ikamet edenler başvurabilir ne demek haber yapın.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!