Tarım Kredi 38 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Sakarya Bölge Birliği

Tarım Kredi Kooperatifleri Sakarya Bölge Birliği kamu personeli mühendis alımları ile kooperatif görevlisi alımları başvuru sonuçları açıklandı. Tarım Kredi personel alımı başvuru sonucu oluşan en düşük KPSS puanları da belli oldu.

56697
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tarım Kredi Kooperatifleri Sakarya Bölge Birliğinde mülakata girmeye hak kazanan adaylar belli oldu. Sakarya Bölge Birliği için 9 ilde 38 kamu personeli memur alımı yapılacak. Tarım Kredi Kooperatifleri Birliğinden yapılan açıklamada Sakarya Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde istihdam edilecek kooperatif görevlileri ve ziraat mühendisleri mülakatına katılmaya hak kazanan adayların açıklandığı belirtildi. Sakarya Bölge Birliği başvuru sonucu oluşan tüm KPSS puanları da açıklandı.

PERSONEL ALIMI BAŞVURU SONUCU ÖDEME İŞLEMLERİ

T.C. Ziraat Bankası Bahçelievler/Ankara şubesi nezdindeki tarım kredi kooperatifleri eğitim kültür ve sağlık vakfına ait (TAREKSAV) 0626-53275801-5001 nolu hesaba 50 TL yatırmaları ve sınav ücretine ait banka dekontunu (internet bankacılığı veya bankamatik ile yapılan havale çıktısını) mülakata gelirken yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

MÜLAKATA KATILACAK ADAYLARIN LİSTESİ

Kooperatiflerde istihdam edilecek kooperatif görevlileri ve ziraat mühendisleri mülakatına katılmaya hak kazanan aday listeleri şu şekildedir:

– BARTIN ili başvuru sonuçları,

– BOLU ili başvuru sonuçları,

– DÜZCE ili başvuru sonuçları,

– İSTANBUL ili başvuru sonuçları,

– KARABÜK ili başvuru sonuçları,

– KOCAELİ ili başvuru sonuçları,

– SAKARYA ili başvuru sonuçları,

– YALOVA ili başvuru sonuçları,

– ZONGULDAK ili başvuru sonuçlarına aşağıdaki bağlantıdan direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Mülakata katılacak adayların duyuruda belirtilen tarihte mülakat listelerinde belirtilen saatte nüfus cüzdanı ile birlikte (T.C. Kimlik numaraları yazılı ve fotoğrafları bulunan) mülakat yerinde olmaları gerekiyor.

MEMUR ALIMI MÜLAKATINA ÇAĞRI VE DEĞERLENDİRME

Adaylar, ikamet ettikleri il sınırları içerisinde değerlendirilmek üzere, Bilgi ve Başvuru formunda beyan ettikleri (Lisans mezunu adaylar için 2018 yılı KPSS (Lisans) veya 2019 yılı KPSS (Lisans) sınavlarının herhangi birinden KPSS P3 puan türünden en az 60 puan, Önlisans mezunu adaylar için ise 2018 yılı KPSS P93 puan türünden en az 60 puan alanlar başvuruda bulunabilir.) KPSS puanları doğrultusunda en yüksek olandan başlanarak sıralanmış olup, her il için tespit edilen ihtiyacın beş katı aday mülakata çağrıldı.

TARIM KREDİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİ?

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2. Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak,

3. 07.10.2019 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak, (07.10.1989 ve daha sonra doğanlar müracaat edebilirler.)

4. Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir),

5. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

6. Taksirli suçlar hariç, ağır hapis veya altı ay ya da daha fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile yağma, hırsızlık, dolandırıcılık, hileli iflas, sahtecilik, zimmet, irtikap, rüşvet gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı fiiller, görevi kötüye kullanma, güveni kötüye kullanma, kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma, terör eylemlerine katılma ve bu gibi eylemleri tahrik ve teşvik suçları ile kamunun sağlığına ve kamu güvenine karşı işlenen suçlardan biriyle hüküm giymiş olmamak,

7. Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak,

8. Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek gerekiyordu.

Personel alımı duyurusu için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!