Tarım Kredi 39 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Tekirdağ Bölge Birliği

Türkiye Tarım ve Kredi Kooperatifleri tarafından Tekirdağ bölge birliği için 39 personel alımı başvuru sonuçları açıklandı. Tarım Kredi personel alımı mülakat listeleri ve memur alımı mülakat duyurusu için tıklayınız.

featured

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, Tekirdağ Bölge Birliğine bağlı illerde Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi alımı için başvuru sonuçları açıklandı. Başvuru sonucu tüm mülakat listeleri de belli oldu. Lisans mezunu 16 personel alımı, önlisans mezunu 4 personel alımı ve KPSS şartsız lisans mezunu 19 personel alımı olmak üzere toplam 39 personel alımı yapılacak.

Kooperatiflerde istihdam edilecek kooperatif görevlileri ve ziraat mühendisleri mülakatına katılmaya hak kazanan aday listeleri belli oldu. Mülakata katılacak adayların listesinde mülakat yeri tarihi ve saatleri de aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.

Tekirdağ ili başvuru sonuçları, Edirne ili başvuru sonuçları, Kırklareli ili başvuru sonuçları, İstanbul ili başvuru sonuçları ve Çanakkale ili başvuru sonuçlarına aşağıdaki “PDF” dosyasından direk ulaşabilirsiniz.

Mülakata katılacak adayların mülakat listelerinde belirtilen tarih ve saatte nüfus cüzdanı ile birlikte (T.C. kimlik numaraları yazılı ve fotoğrafları bulunan)mülakat yerinde olmaları gerektiği belirtildi.

Tekirdağ bölge birliğine bağlı kooperatiflerde istihdam edilecek kooperatif görevlileri ve ziraat mühendisleri mülakatına katılmaya hak kazanan adayların, T.C. Ziraat Bankası Bahçelievler/Ankara şubesi nezdindeki tarım kredi kooperatifleri eğitim kültür ve sağlık vakfına ait (TAREKSAV) 0626-53275801-5001 nolu (IBAN numarası tr 27 0001 0006 2653 2758 01 5001) hesaba 50 TL yatırmaları ve sınav ücretine ait banka dekontunu (internet bankacılığı veya bankamatik ile yapılan havale çıktısını) mülakata gelirken yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Duyuru ve tüm adaylar için tıklayınız:

pdf.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tarım Kredi 39 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Tekirdağ Bölge Birliği

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!