1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Tarım Kredi 45 Kamu Personeli Memur Alımı Başvuru Şartları
Tarım Kredi 45 Kamu Personeli Memur Alımı Başvuru Şartları

Tarım Kredi 45 Kamu Personeli Memur Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri 33 kooperatif görevlisi ile 12 ziraat mühendisi alımı yapacak. Önlisans, lisans mezunu kooperatif görevlisi alımı ile ziraat mühendisi alımı özel şartları nelerdir? Memur alımı KPSS şartı ve tüm detaylar!

A+A-

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, 33 kooperatif görevlisi ve12 ziraat mühendisi alım ilanını yayımladı. Ankara Bölge Birliğine bağlı yerlerde ve belirtilen İllerde istihdam edilmek üzere Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi alımı başvuru özel şartları yer almaktadır. Başvurular 10 Aralık 2018’de başlıyor.

Tarım Kredi personel alımı İKAMETGAH şartı! Ankara Bölge Birliğine bağlı Kooperatiflerde istihdam edilecek personel adayının veya ailesinin (başvuruda bulunacak adayın anne, baba veya eşinden herhangi biri) Ankara, Çorum, Kırıkkale, Kastamonu, Çankırı il sınırları içerisinde son 6 aydır ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Tarım Kredi kamu personeli alımı KPSS şartlarına dair tüm detaylar!

Lisans mezunu adayların, ÖSYM tarafından 21 Temmuz 2017 - 22 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılmış olan 2017-KPPS (Lisans) ve 2018-KPSS (Lisans) sınavlarının herhangi birinden KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekiyor.

Personel alımı, Lisans mezunları için MEZUNİYET şartı! belirtilen Üniversitelerin Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri vb. ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl süreli fakültelerden mezun olması gerekmektedir.

Önlisans mezunu adayların, ÖSYM tarafından 04 Kasım 2018 tarihinde yapılmış olan 2018-KPSS (Önlisans) sınavına girmiş ve KPSS-P93 puan türünden en az 60 puan almış olması, ayrıca ilan metninde belirtilen bölümlerden herhangi birinden mezun olması gerekmektedir.

KPSS şartı ve Bölüm şartı OLMAYAN durum! Ziraat Mühendisi adaylardan, Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar Bölüm ve KPSS şartı aranmaksızın müracaat edebileceklerdir.

Bitki Koruma Ürünleri Bayii veya Toptancı İzin Belgesi bulunmayanlar Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı ile başvuruda bulunabileceklerdir. Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı ile başvuruda bulunan Ziraat Mühendislerinin ÖSYM tarafından 21 Temmuz 2017 - 22 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılmış olan 2017-KPPS (Lisans) ve 2018-KPSS (Lisans) sınavlarının herhangi birinden KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

İlan metni ve tüm detaylar için TIKLAYINIZ.

49321.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler