1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Tarım Kredi 98 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı! Balıkesir - Kütahya Bölge Birlikleri
Tarım Kredi 98 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı! Balıkesir - Kütahya Bölge Birlikleri

Tarım Kredi 98 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı! Balıkesir - Kütahya Bölge Birlikleri

Türkiye Tarım ve Kredi Kooperatifleri tarafından Balıkesir bölge birliği için 45 personel alımı, Kütahya bölge birliği için 53 personel alımı sonuçları açıklandı. Tarım Kredi personel alımı sonuçları ve memur atama duyurusu için tıklayınız.

A+A-

Türkiye Tarım ve Kredi Kooperatifleri tarafından Balıkesir bölge birliğine bağlı kooperatiflerde kooperatif görevlisi kadrosu için lisans mezunu 20 personel alımı, Balıkesir bölge birliğine bağlı kooperatiflerde kooperatif görevlisi kadrosu için önlisans mezunu 3 personel alımı ile KPSS şartsız Balıkesir bölge birliğine bağlı kooperatiflerde ziraat mühendisi kadrosu için 22 personel alımı olmak üzere 45 personel alımı sonuçları açıklandı.

Ayrıca Kütahya bölge birliğine bağlı kooperatiflerde kooperatif görevlisi kadrosunda işe alınacak lisans mezunu 20 personel alımı, mezunu Kütahya bölge birliğine bağlı kooperatiflerde kooperatif görevlisi kadrosunda işe alınacak önlisans mezunu 6 personel alımı ile KPSS şartsız Kütahya bölge birliğine bağlı kooperatiflerde ziraat mühendisi kadrosunda işe alınacak adaylarda 27 personel alımı olmak üzere 53 personel alımı sonuçları açıklandı.

Balıkesir ve Kütahya Bölge Birliklerine bağlı kooperatiflerde çalıştırılmak üzere yapılan sınavları kazanan adaylara duyuru şu şekildedir:

Türkiye Tarım ve Kredi Kooperatifleri teşkilatı için Balıkesir Ve Kütahya Bölge Birliklerine bağlı kooperatiflerde istihdam edilecek kooperatif görevlileri ve ziraat mühendisleri mülakatında başarılı olan aday listelerini (lisans-önlisans ve ziraat mühendisleri) görmek için personel alımı sonuçları açıklandı.

ADAYLARIN TAMAMLAMASI GEREKEN EVRAKLAR

Nüfus Cüzdanının tasdikli sureti,

Öğrenim belgesinin aslı veya tasdikli sureti,

Adli Sicil kayıt belgesi,

İkametgâh ilmühaberi,

Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak sağlık raporu,

(Erkek adaylar için) Askerlik terhis belgesi veya tecil belgesinin aslı veya tasdikli sureti,

6 adet vesikalık fotoğraf,

Adayların İŞKUR kaydı yaptırmaları gerekmektedir.

Balıkesir bölge birliği için tıklayınız:

pdf.jpg

Kütahya bölge birliği için tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler