Tarım Kredi Kooperatifleri 10 Kamu Personeli Alımı İlanı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, müfettiş yardımcısı alımı ilanı yayımlandı. Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere 10 Müfettiş Yardımcısı alınacak.

32633
Daha Fazla Göster

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, müfettiş yardımcısı alımı ilanı yayımlandı. Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığında istihdam edilmek üzere 10 Müfettiş Yardımcısı alınacak. İlana başvurular 17 Temmuz 2017 ile 28 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak.

Tarım Kredi Kooperatifleri müfettiş yardımcısı alımı yazılı ve sözlü olmak üzere iki olmak üzere iki aşamalı sınav ile gerçekleştirilecek. Yazılı sınav 20 Ağustos 2017 Pazar günü saat 09.30’da; Gazi Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (GAZİSEM) Emniyet Mahallesi Gazeteci Yazar Muammer Yaşar BOSTANCI Caddesi No:4 İ.İ.B.F. Kampüsü Beşevler-ANKARA adresinde yapılacak.

Başvuru yapabilmek için; T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından yoksun bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, sınav ilan tarihi itibarıyla 29 yaşından gün almamış olmak, sağlık durumu bakımından yurdun her tarafına giderek görev yapmaya elverişli olmak, görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak gerekiyor.

Ayrıca, 2017 yılı KPSS sonuçlarına göre, KPSS P.48 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak gerekiyor. 4 yıllık öğretim veren Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi ve Bankacılık gibi bölümleri, Ziraat Fakültelerinin Tarım Ekonomisi (Lisans) bölümü ile bunların yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşitlerinden birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecek. İaln metni ve detaylı bilgi için TIKLAYINIZ. Başvuru formu için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tarım Kredi Kooperatifleri 10 Kamu Personeli Alımı İlanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!