1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Tarım Kredi Kooperatifleri 45 Kamu Personeli Alımı Yapacak
Tarım Kredi Kooperatifleri 45 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Tarım Kredi Kooperatifleri 45 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri 33 kooperatif görevlisi ile 12 ziraat mühendisi alım ilanını 8 Aralık itibarıyla yayımladı. Tarım kredi personel alımı başvuru şartları ve tüm detayları için tıklayınız.

A+A-

Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerine 45 kamu personeli memur alımı ilanı yayımlandı. İlan Tarım Kredi tarafından 8 Aralık itibarıyla resmi internet sitesinden duyuruldu. Personel alımı ilanında Ankara Bölge Birliğine bağlı ekli tablolarda belirtilen İllerde istihdam edilmek üzere 33 Kooperatif Görevlisi ve 12 Ziraat Mühendisi alımı yapılacağı belirtildi.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri 45 kamu personeli kooperatif görevlisi ve mühendis alımı için başvurular 10 Aralık ile 28 Aralık 2018 tarihleri arasında olacak.

Kamu personeli alımı başvuru genel şartları! Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, 14 Ocak 2019 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak gerekiyor. 14 Ocak 1989 ve daha sonra doğanlar müracaat edebilirler.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak, Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek gerekiyor.

Taksirli suçlar hariç, ağır hapis veya altı ay ya da daha fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile yağma, hırsızlık, dolandırıcılık, hileli iflas, sahtecilik, zimmet, irtikap, rüşvet gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı fiiller, görevi kötüye kullanma, güveni kötüye kullanma, kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma, terör eylemlerine katılma ve bu gibi eylemleri tahrik ve teşvik suçları ile kamunun sağlığına ve kamu güvenine karşı işlenen suçlardan biriyle hüküm giymiş olmamak gerekiyor.

Kamu personeli alımı askerlik şartı! Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak gerekiyor. Kamu personeli alımı için başvurulara halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir.

Personel alımı KPSS şartı! 2017-KPPS (Lisans) ve 2018-KPSS (Lisans) KPSSp3'ten en az 60 almaları gerekiyor. Önlisans mezunları 2018 KPSS'den KPSSP93 puan türünden en az 60 almaları gerekiyor.

KPSS şartsız kimler başvuru yapabilecek? Ziraat Mühendisi adaylardan, Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar Bölüm ve KPSS şartı aranmaksızın müracaat edebileceklerdir.

Tarım Kredi Kooperatifleri 45 Kamu personeli alımı kontenjan dağılımı nasıl olacak?

Ankara Bölge Birliğimize bağlı Tarım Kredi Kooperatiflerimizde Lisans mezunu olarak Kooperatif Görevlisi kadrosunda işe alınacak adaylar için 28 kontenjan verildi.

Ankara Bölge Birliğimize bağlı Tarım Kredi Kooperatiflerimizde Önlisans mezunu olarak Kooperatif Görevlisi kadrosunda işe alınacak adaylar için 5 kontenjan verildi.

Ankara Bölge Birliğimize bağlı Tarım Kredi Kooperatiflerimizde Ziraat Mühendisi kadrosunda işe alınacak adaylar için 12 kontenjan verildi.

İlan metni ve diğer tüm özel şartlar için TIKLAYINIZ.

28 Lisans mezunu olarak Kooperatif Görevlisi kontenjan ve özel şartları için TIKLAYINIZ.

5 Önlisans mezunu olarak Kooperatif Görevlisi kontenjan ve özel şartları için TIKLAYINIZ.

12 Ziraat Mühendisi kontenjan ve özel şartları için TIKLAYINIZ.

Kooperatif Görevlisi İş Talep Formu için TIKLAYINIZ.

Ziraat Mühendisi İş Talep Formu için TIKLAYINIZ.

memur-alimi-tarim.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
2 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler