1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Tarım Kredi KPSS Şartsız Personel Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir? Eylül 2019
Tarım Kredi KPSS Şartsız Personel Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir? Eylül 2019

Tarım Kredi KPSS Şartsız Personel Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilir? Eylül 2019

Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği 2019 yılı personel alımları kapsamında Antalya Bölge Birliği için de ilan yayımladı. Tarım Kredi personel alımı ilanında KPSS şartı olmadan da başvuru yapılabilecek? Kimler KPSS şartsız personel alımına başvuru yapabilir

A+A-

Tarım Kredi Kooperatifleri 2019 yılı kamu personeli memur alımları kapsamında “Antalya Bölge Birliği” için kooperatif görevlisi ve ziraat mühendisi alım ilanının yayımlanmasıyla adaylar KPSS şartsız olan kontenjana başvuru detaylarını ve özel şartları araştırmaya başladı. Antalya Bölge Birliğine bağlı illerde istihdam edilmek üzere Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi alımı için 42 kadro yayımlandı. Bu haberimizde başvuru genel şartlarının yanı sıra, KPSS şartsız kontenjana kimlerin başvuru yapabileceğine değineceğiz.

TARIM KREDİ ANTALYA BÖLGE BİRLİĞİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak,

16 Ekim 2019 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak, (16 Ekim  1989 ve daha sonra doğanlar müracaat edebilirler.)

Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir),

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak,

Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek,

Taksirli suçlar hariç, ağır hapis veya altı ay ya da daha fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile yağma, hırsızlık, dolandırıcılık, hileli iflas, sahtecilik, zimmet, irtikap, rüşvet gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı fiiller, görevi kötüye kullanma, güveni kötüye kullanma, kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma, terör eylemlerine katılma ve bu gibi eylemleri tahrik ve teşvik suçları ile kamunun sağlığına ve kamu güvenine karşı işlenen suçlardan biriyle hüküm giymiş olmamak gerekiyor.

KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI ÖZEL ŞARTLARI

Ziraat Mühendisi kategorisinde başvuruda bulunacak adaylardan, Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar, KPSS şartı aranmaksızın müracaat edebileceklerdir.

Ziraat Mühendisi kategorisinde başvuruda bulunacak adaylardan; Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olmayanlar, 2018-2019 KPSS Lisans sınavlarının herhangi birinden KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı ile başvuruda bulunabileceklerdir.

Antalya Bölge Birliğimize bağlı Tarım Kredi Kooperatiflerimizde Ziraat Mühendisi kadrosunda işe alınacak adaylar için kontenjan ve özel şartları gösterir Tablo III’de KPSS şartsız 22 kontenjan bulunmaktadır.

Antalya Bölge Birliğimize bağlı Tarım Kredi Kooperatiflerimizde Ziraat Mühendisi kadrosunda işe alınacak adaylar için kontenjan ve özel şartları gösterir Tablo III için TIKLAYINIZ.

Duyuru tam metni için TIKLAYINIZ.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler