1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Tarım Kredi Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Erzurum Bölge Birliği
Tarım Kredi Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Erzurum Bölge Birliği

Tarım Kredi Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Erzurum Bölge Birliği

Tarım Kredi Kooperatifleri Erzurum bölge birliği için KPSS’li ve KPSS şartsız en az önlisans mezunu 10 kamu personeli alımı kapsamında başvuru sonuçları açıklandı. Personel alımında sözlü sınava katılacak tüm adaylar belli oldu.

A+A-

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından başvuruları alınan Erzurum Bölge Birliği için başvuru sonuçları açıklandı. Erzurum Bölge Birliğine bağlı illerde istihdam edilmek üzere mülakata katılacak adaylar belli oldu.

Erzurum Bölge Birliğine Bağlı Kooperatiflerde istihdam edilecek kooperatif görevlileri ve ziraat mühendisleri mülakatına katılmaya hak kazanan adayların, T.C. Ziraat Bankası Bahçelievler/Ankara şubesi nezdindeki Tarım Kredi Kooperatifleri Eğitim Kültür Ve Sağlık Vakfına ait (TAREKSAV) 0626-53275801-5001 nolu (IBAN numarası TR 27 0001 0006 2653 2758 01 5001) hesaba 50 TL yatırmaları ve sınav ücretine ait banka dekontunu (internet bankacılığı veya bankamatik ile yapılan havale çıktısını) mülakata gelirken yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Mülakata katılacak adayların listesinde mülakat yeri tarihi ve saatleri belirtilmiştir. Kooperatiflerde istihdam edilecek kooperatif görevlileri ve ziraat mühendisleri mülakatına katılmaya hak kazanan aday listelerine ulaşmak için Ağrı ili başvuru sonuçlarına, Ardahan ili başvuru sonuçlarına, Erzurum ili başvuru sonuçlarına, Iğdır ili başvuru sonuçlarına, Kars ili başvuru sonuçları bağlantısını aşağıdakş PDF dosyasında hazırladık.

Mülakata katılacak adayların 18 Temmuz 2019 tarihinde mülakat listelerinde belirtilen saatte nüfus cüzdanı ile birlikte (T.C. Kimlik Numaraları yazılı ve fotoğrafları bulunan) mülakat yerinde olmaları gerekmektedir.

MÜLAKATA ÇAĞRI VE DEĞERLENDİRME

Adaylar, ikamet ettikleri il sınırları içerisinde değerlendirilmek üzere, Bilgi ve Başvuru formunda beyan ettikleri (Lisans mezunu adaylar için 2017 yılı KPSS (Lisans) veya 2018 yılı KPSS (Lisans) sınavlarının herhangi birinden KPSS P3 puan türünden en az 60 puan, Önlisans mezunu adaylar için ise 2018 yılı KPSS P93 puan türünden en az 60 puan alanlar başvuruda bulunabilir.) KPSS puanları doğrultusunda en yüksek olandan başlanarak sıralanacak olup, her il için tespit edilen ihtiyacın beş katı aday mülakata çağrılacaktır. Sıralamada en sonda aynı puana sahip birden fazla adayın olması halinde, bu puana sahip adayların tümü mülakata çağrılacaktır.

İstihdam edilecek Ziraat Mühendisi sayısının 5 katı mülakata çağrılacaktır. Mülakata çağrılacak Ziraat Mühendislerinin belirlenmesinde Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlara öncelik tanınacaktır.

Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olan Ziraat Mühendislerinin mülakat sırası ise Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi sınavında yüksek puan alanlardan başlanmak suretiyle belirlenecektir.

Bu şekilde mülakat için yeterli sayıya ulaşılamaması halinde bu sayı (5 katı), Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olmayıp da KPSS (2017/2018 KPSS-P3 puan türü) sınavından en yüksek puan alanlardan başlanmak suretiyle tamamlanacaktır.

Mülakata çağrılacak adayların listesi ve istenecek belgeler ile diğer hususlar www.tarimkredi.org.tr adresinden yayınlanarak ilan edilecektir. İlan, tebliğ niteliğinde olup, Mülakata katılmaya hak kazanan adayların adreslerine ayrıca yazılı bildirim yapılmayacaktır.

Mülakat sonucunda başarılı olanlar, www.tarimkredi.org.tr adresinden ilan edilecek olup gerekli açıklamalar ilan metninde yer alacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adaylardan 50.-TL sınav ücreti alınacaktır. Adaylara sınav ücretinin yatırılacağı banka şubesi ve hesap numarası bilahare bildirilecektir.

İşe başlatılacaklardan, 3 (üç) yıl süre ile çalışacaklarına ve bu süreden önce haklı bir sebep olmaksızın istifaen işten ayrılmaları halinde ihbar tazminatına esas giydirilmiş ücretin 5 (beş) katı tutarında cezai şartı nakden ve defaten ödeyeceklerine dair taahhütname alınacaktır.

Mülakat adayları için tıklayınız:

pdf.jpg

54677.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler